* V online kurzu najdete zkušenosti, postupy a podněty, které jsem nasbírala po desetileté práci s klientkami. Svěřím vám i mnoho svých vlastních příběhů a praktických ukázek, které jsem používala, nebo používám. Můj záměr je odhalit vám místa, která úplně nevidíte, nebo jim nedáváte důležitost, vytěžit z  jakýchkoliv vašich příběhů nosné a ozdravné zkušenosti a naučit vás, abyste si uměly pomoct samy. 

 

Vstup je vždy vyhlášen k určitému datu, s dlouhým předstihem a poté je skupinka uzavřena po celou dobu trvání kurzu, abych se vám mohla plně věnovat.

 

Další termín bude včas zveřejněn. Součástí kurzu je uzavřená fb skupina, která mi umožňuje pružnou komunikaci s vašimi tématy. Přístup do skupiny vám zůstane i po skončení a může vás podporovat i později. Slouží i k předávání zkušeností mezi dalšími ženami.

Kurz si můžete zakoupit vložením celého produktu do koše, anebo můžete ZDE využít měsíční předplatné bez navýšení.

 * VIP Balíček je tříměsíční doprovodná osobní služba s mnoha dalšími bonusy. Tvořím speciálně pro vás. Efekt je samozřejmě také velmi závislý na  vašem aktivním přístupu, proto si ji objednávejte jen tehdy, kdy budete mít skutečnou prioritu věnovat se  sobě.