Reference k Tanci divošky

Home > Reference ke službám > Reference Tanec divošky
AAA
velikost textu

Knihu Tanec divošky objednávejte zde.

Vaše ohlasy ke knize Tanec divošky


Právě jsem dočetla Tanec divošky. V každém tom příběhu bylo něco z mne. S překvapením jsem si uvědomila, že i já už jsem leccos zažila...Pak jsem na to na 20 let zapomněla. Teď, když stojím pravděpodobně na konci manželství, možná je čas si připustit, že to ke mně vždycky patřilo a patří. Je v tom síla. Kniha mne opravdu léčí. I její obrazy. Jedinou její vadou je to, že nemá tak třikrát tolik stránek .-). Děkuji! A o obrazech ani nemluvím! Martina


Jinak strašně moc dík za tvé knihy. Dvě už jsem přečetla, třetí má kamarádka. U některých příběhu mnou projížděla horkost, úplně jsem to hltala. V každá ženě jsem našla kousek sebe. Katka"


Kniha dnes dorazila v pořádku poštou. Už jí mám téměř přečtenou, je báječná.
V mnoha momentech jsem se tam našla a pochopila řadu věcí, krásný vhled a pochopení události minulých a těch současných.
Děkuji Vám , čte se tak krásně, nádherné pohlazení po duši , po těle mi běhala přímo elektrizující energie. ��
S pozdravem a přáním krásného večera B."Před chvílí jsem dočetla Vaši knihu "Tanec divošky". Sedím u počítače a dívám se na mandaly, na které odkazujete...přemýšlím, že si nějakou vytisknu, vyzdobím si jí byt.....na znamení změny, změn, které se dějí. Dějí ve mě a dějí kolem mě. Připadne mi to jako dobrý nápad, takhle to zhmotnit.
Pak mě napadá, že napíši Vám, reakci na knihu, tedy na obě, četla jsem i Příběh ženy a dost mě štve, že jsem si ještě neobjednala tu třetí, protože teď budu platit další poštovné :) Nechtěla jsem být ale marnivá a objednávat si všechny hned, co kdyby se mi nelíbily...zůstaly ležet v knihovně.
Ale nestalo se, neohřála se u mě ani týden, přečetla jsem je hned. Tak rychle, jak jen to šlo. Nadchlo mě to, jak moc jsou jiné. Přirozené, otevřené, moudré a že za nimi vlaje tenoučký závoj tajemna, něco nevyřčené. Každý si tam pak nalezne právě to pro sebe, každý něco jiného.
Už se poslední dny tolik nezabývám tím, co bude (i vlivem Vašich knížek)....M. "


Dobrý den Magdi, moc vás obdivuji za otevřenost, za inspiraci, za vše co děláte ... Zhltla jsem všechny vaše knihy, byly skvělé ale nej je Tanec divošky. Jsme stejně staré-mladé a máme velmi podobný příběh v mnoha momentech. Věřím že nás takových je hafo. Ráda bych se s vámi někdy potkala osobně. 

H.


Jedna nádherná reference je zde:

http://zenyzenam.cz/blog/zivot-je-nekonecna-snura-setkani-a-rozchodu/


Krásný dobrý večer...:-) No koukám spíše ráno....:-) právě jsem dočetla knížku Tanec divošky....nevím co říct...brečím ale nejde to úplně...bolí mě srdce a hrudník mám sevřený tak, že se mi nejde pořádně nadechnout....Děkuji...Moc děkuji za těch několik příběhů...Svůj příběh jsem celý úplně pořádně nikomu neřekla ale mám v něm více a více jasno...I díky téhle knížce. Děkuji a přeji Vám nádherné dny i noci....:-) S láskou M..


Ahoj Magdi,je neuvěřitelné,co se se mnou děje,cítím jak tělo stále pracuje,skládanka pomalu zapadá.V noci před usnutím jsem(četla jsem předposlední příběh tvé knihy) chytla takový záchvat,že jsem vzbudila celou domácnost.Začala jsem pláčem pak to přešlo ve smích a celou dobu jsem dýchala,chvíli hluboce,chvíli jak pes a cítila jsem se přitom božsky.Akorát manžel mě málem odvezl do blázince. :-)

L.


Milá Magdo,

to se mi tedy ještě nestalo. Tedy ne v takovéto hloubce. Sedím v práci u počítače a dělám korektury magazínu, který vyrábím. NORMÁLNÍ den... klikám, klikám a už čtu Tvůj (nemohu vykat...) článek o křestu Tvé knihy Tanec divošky. Můj pláč je až ze dna mé duše, nemohu ho zastavit... Prosím, pošli mi ji. Tolik mě to zasahuje, nevím vůbec proč - ale samozřejmě to moc dobře vím... doufám, že se potkáme. Ten lesní bar... a kaplička... neznám je, byla jsem na dovolené v Lipové před měsícem, miluju Jeseníky, okolo Branné jsme jeli.... všechno to vnímám a miluju... Těším se

Katka 


Tak Magdi,

dnes jsem dočetla povídky a musím říct, že se lepšíš a lepšíš. Jsou krásný, mají šťávu, jde z toho krásné poznání a ze spisovatelky je cítit, že ví o čem píše. Jsou fakt dobré a mnoha ženám opět ukáží cestu z kruhu ven. Mě osobně dostal příběh Mahuleny, smekám před ní a její sílou, a odvahou napsat svůj příběh, hodně ženám pomůže - viřiď, že svým příběhem obohatí tolik žen, že si to určitě ani do teď neuměla představit. A potom ten s tím sebepřijetím a láskou k sobě - jak potkala toho muže co jí obdivoval - nádherné. Fakt jsem ty příběhy hltala. Děláš velmi záslužnou práci.

S přáním krásného dne.

Lenka Chourová (Prema Jivan)


Přeji hezký podvečer.

Knížku jsem přečetla téměř na jeden zátah...a obrečela ji. Je to tak jak vždy , do života nám přichází to co právě potřebujeme. tak snad konečně přijdu na to kdo jsem a ne koho jsem ze sebe nechala udělat.

Děkuji.

Martina


Ahoj Magdi  Miluju Tvojí knížku a včera jsem jí četla skoro do 4 do rána dokud jsem jí nedočetla. Nádherná.

Neli


Ahoj,

včera to bylo úžasné setkání a už jsem přečetla obě Tvé knížky ... doslova shltla .... téměř ve všech příbězích jsem se našla ... hodně často se mi stalo, že jsem četla MOJE pocity ve Tvé knize ...

S.


Milá Magdo,

Díky za knihu. Trochu jsem marodil a trochu zapomněl. Nicméně…knihu jsem přečetl na jeden zátah a ač to nikde nepíšete, v částech knihy jsem Vás našel. Nemusíte odpovídat, ale tak to cítím. Je to dobrá kniha a jediné, co mně mrzí je skutečnost, že mi není 47, ale 67. To, co všechno bych rád ženě dal, již nejsem zcela schopen….čas je neúprosný. Přes tento handicap ale ještě dokážiu jednu ženu učinit šťastnou... a ona mně. A Vaši knihu jsem jí poslal. Láska je nejmocnější energií na naší planetě a co budu živ, ji budu věnovat ženě, která si to zaslouží. Doufám, že Tanec divošky není knihou poslední.

Srdečně zdraví

Svaťa


Včera jsem dočetla Tanec divošky, moc dobrý...

nejsem moc velký čtenář, ale toto je knížka, kterou jsem po dlouhé době přečetla celou za chvilku. Je moc dobře, žes ji napsala. Myslím, že hodně žen (i já) nechce do oblasti sexuality moc vrtat. Tušíme, že to není ok, ale raději to necháváme zasuté. Tady u toho čtení se člověk hodně věcí uvědomí, "sáhne" si na svoje pocity, připomene si to, co je někdě schované. Nejsem moc na vykládání s holkama, nemám moc kamarádek, protože mi to přišla vždycky "slepičárna", takže pro mě bylo moc příjemný "pobýt" aspoň takhle zprostředkovaně s jinými ženami. Sedlo mi, jak jsou příběhy psané, ucelené, i to, jaké příběhy jsou vybrané...u všech jsem si o sobě hodně uvědomila.

Měj se dobře,

Lenka


Ahoj Magdi,

K Tvojí knížce jsem se tedy dostala až třetí večer a Tvoje doporučení, ať čtu pomalu...no, možná jsem četla pomalu, ale furt a protože to bylo hodně podobné mým ani třeba ne tak příběhům jako prožitkům, tak se mi toho spousta vyvalovala ven, bylo to hustý, bylo mně hodně blbě. Chtěla jsem na Tebe úplně zapomenout a nacítit se jen na svý pocity, protože já mám tendenci nasávat jako houba druhý a pak nevím, kde jsem já a kde ten druhý... Tak jsem se v tom nějak ztratila. Dnes jsem to dočetla. Jsem moc ráda, že píšeš takový knížky. Děkuji Ti !!!!!!!!

Petra


Ahojky Magdi,

Máá NEPROFESIONÁLNÍ cenzura příběhů... jdi s tím do Prčic, páč jestli budeš dál takto psát už toho v životě nic moc neudělám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...smích!

No, včera jsem si tu "knihu" (počkej až ji uvidíš, tu moji super vazbu) vzala do ruky a nemohla pustit, odložit ani čůrat jsem nechodila!!! Nepovažuji se za velkou čtenářku a málo kdy se mi stane že bych knihu přečetla úplně celo najednou (některou ani nedočtu a už se k ní nevrátím), u Tebe ale ano, stejně jsem dopadla i u té první knížky. Chtěla jsem původně jen nahlédnout ale nešlo ji odložit. Ty píšeš ty knihy s určitou lehkostí, lidskostí tak jako pro pitomce (tedy mě). V této knize mi "neseděl", nebo lépe nic neříkal příběh Virtuální milenec, z toho jsem si odnesla "jen" poznatek nikoho do ničeho nenutit. Myslím že právě ta lehkost psaní dělá tu knihu krásnou, nejsou v ní úplně náročné texty, ale každý si tam najde to svoje v každém příběhu je jisté poučení které čtenář přijme, pochopí právě díky té lehkosti. Nikoho do ničeho nenutíš a právě proto se ta kniha odkládá dost těžko. Dost řádků jsem si tam podtrhala, pousmála se u toho, souhlasila s tebou. Život je prostě náročný, ale krásný, pokud si ho dokážeme užívat naplno a bez výčitek.  Tak asi tak nějak. Babo ber to s rezervou, je to JEN můj názor. Tak papa a děkuji moc za to že jsi mi ty příběhy poslala!!!

A sakra, píšu, píšu a na plotně mám svíčkovou, no, poledne už asi bylo že??? a co já měla důležitější práci. Dovolit si přeci můžeme všechno.

 Jana


Knížku jsem přečetla jedním dechem, hodně příběhů se mnou rezonovalo a některé mě zase „rozhoupaly“ k činu v práci s mým tělem. Takže Magdě moc děkuji…

Šárka


Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Jak o sebe pečovat E-BOOK

Jak o sebe pečovat E-BOOK
Cena: 200,00 Kč

Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Tanec divošky

Tanec divošky
Cena: 220,00 Kč

Světlem sama sobě

Světlem sama sobě
Cena: 280,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Brně

Místo konání: Studio Koré, Josefská 25, 5 patro. Brno
Datum konání: 10.07.2020 - 11.07.2020.,
od: 10:00. - 15:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh