Reference k Příběhu ženy

Home > Reference ke službám > Reference Příběh ženy
AAA
velikost textu

Knihu Příběh ženy objednávejte zde.

Vaše ohlasy ke knize Příběh ženy

Ahoj Magdo, jsem 26 let manžel Lenky. Možná jsme se prý viděli na Sebě u Jany... nevím..... ale vím že si Lenka dopisuje s nějakou Magdou Křepelkovou ( e-mail Studia Life máme společný ) a nějak jsem si vzpomněl že jsem to jméno někde viděl......aha...na knížce kterou máme na stolku v práci a kterou si můžou klienti koupit.....tak jsem si říkal :  "co kdyby se mě někdo zeptal, co to vlastně nabízíme" ..tak jsem si ji přečetl.....joj...to se mi nakonec ulevilo, že jsem snad před lety včas zachytil změny na své ženě.....já tvrdej chlap (nu což, jsme přeci pány tvorstva) a ona začla jezdit na "nějaký" semináře....vždy když se vracela, tak jsem nevěděl, jestli se tentokrát bude balit a stěhovat od nechápavýho řepy, nebo mě k smrti umiluje.... nerozumněl jsem jejím pocitům a nechápavě jsem zdáli přihlížel...... ale nějak jsem začal tušit, že musím něco udělat, že pokud nepůjdu své ženě naproti a nebudu se zajímat o její touhy, cíle, vize a obzory.....tak to nedopadne dobře....že se začnem oddělovat, že se přestanem vzájemně svěřovat se svými záležitostmi, že nakonec skončíme jen u společného placení nájmu a že nám bude možná fajn tak akorát u táboráku s kamarádama.......a pak jednou přijdu domů a budu tam sám......a já asi budu tušit proč......a tak jsem si procítil, že takhle to nechci. A začal jsem se zajímat co to vlastně dělá? Co jí to bere? Proč je jí v tom dobře? A tak jsem začal pozorovat i lidi kolem ní....nejdřív mi připadali tak trochu prdlý, zpívali, objímali se, těšili se na další příště.....ale nějak jsem podvědomně cítil že neublížej, že byť si říkám jak jsou ujetý tak se taky těším na jejich další setkání třeba u nás....pak jsem si s nima párkrát zazpíval, zameditoval, zkusil konstelace....přešel rok, dva....pět...deset......dnes vím že jsem náš vztah před pádem do Macochy zachytil snad včas....byť máme s Lenkou na různé věci odlišné názory, nějak to krásně funguje, mluvíme o všem, zajímáme se o věci toho druhého.....oba pořádáme různá setkání a snažíme se naše poznání posílat dál....ona si dělá své, já své.....a myslím že to takhle může být. Ale pořád je dobré neusnout, zachytit včas že něco třeba ujíždí jinam....prostě být přítomni jeden druhému a mluvit..... proč to všechno píšu?....po přečtení Tvé knihy jsem si připadal jako elektrikář kterej má před sebou třeba 5 drátů....údajně všechny bez proudu, tak jde a začne je stříhat.... po čtvrtém ho zavolají na sváču.....sedí, jedí.....a pak přijde mistr a řekne: " chlapi, bacha...ten kdo bude stříhat ty dráty, tak čtyři jsou bez proudu, v tom pátým černým je 220 voltů bez chrániče.......beru žínku a otírám si čelo........ Dík za pěknou knihu.... ( jo a protože ji prodáváme, tak jsem si ji nekoupil, jen přečetl....takže náhradou nabízím třeba masáž zdarma....ale musíš říct že jsi  " ta Magda" ... :-))  )Ahoj...

Karel


Ležím v posteli, pláču, právě jsem dočetla tvojí knihu a slyším slova Rachel, "tahle je pravdivá".  Je to velmi silný příběh ženy, která ukazuje cestu ostatním ženám. Hltala jsem to a přečetla jedním dechem. Nic přikrášleného, jasné a stručné.  Jsem velmi ráda, že jsem mohla být tou ženou, která i přese všechny bolesti a nesváry tu společnou cestu se svým mužem našla i když už jsem jednou sbaleno měla. Teď jsem velmi vděčná za to, že jsem si počkala a neudělala jsem to. Takové štěstí si neměla, ale hluboce cítím o čem píšeš a jsem ráda, že se můj muž probudil. Velmi ráda budu tvojí knihu nabízet, protože je pravdivá.

S láskou Lenka


Drahá,

precetla jsem to jednim dechem...........je to fakt dobry........... co dobry.......je to DOBRY ......... PIS , a neohlizej se nalevo napravo....

objima Ruzenka

ps. posli dalsi kapitoly


Milovaná Magdo,

četla jsem jedním dechem. Tvůj příběh je silný. A bylo by skvělý, kdybys ho zveřejnila. Připadala jsem si, jako když mi lidé vypravují svoje bolesti a já vím, že jim svojí prostou přítomností pomáhám.

Hana


Ahoj Magdi,

přečetl jsem to celé. Je to moc hezký a dojemný, přitom i silný, úderný. Určitě by takový příběh pomohl i dalším ženám. Nechceš to šířit nějakým oficiálním způsobem i dalším lidem? Znám min. dvě ženy, kterým by tvůj příběl mohl pomoci. Myslíš, že bych jim to mohl přeposlat?

Ladislav


SI UZASNA..STATOCNA a SIKOVNA...

sklanam ti velku poklonu..s uctou a laskou.. posledne stranky mi nesli otvorit, asi mi blbne pocitac...ale niekde v polovici som furt plakala ked som to citala... a citila velku uctu a obdiv k tomu co si zvladla a hlavne k tomu dat to usilie to otvorit, dat to na papier,otvorit sa...to je velka vec... si moc sikovna..

Zuzka


Ahoj Magdi,

tak jsem to dočetl. Asi ve třetině mě došlo o kom to je  . Zpočátku jsem text vnímal jako profesionálně napsaný příběh. Je to strhující, má tempo i místa k zamyšlení. Není to rozvláčné, prostě dobře napsané. Pak mi došlo, že se takhle otevíráš osobně. To je krásné a silné, mám k tobě opravdovou úctu. Ani jsem nevěděl, čím vším jsi prošla. Je to i úžasná motivace pro vlastní práci na sobě. Moc ti děkuji za příběh i za projevenou důvěru. Myslím, že by to mohlo pomoci i mojí Zuzce. Můžu jí to dát přečíst? Je to napsané anonymně, tak by to asi nevadilo.

Libor 


Miláčku Magdalénko,

Je to hluboké sdílení. Během čtení jsem narazila na pasáže, které se mne citelně dotkly, vnímala jsem totiž často v životě TOTÉŽ - tedy téměř totéž, téměř shodné pocity jaké jsi prožívala Ty..  Často jsem si mnoho těch pocitů neuměla a hlavně za žádnou cenu nechtěla (!) přiznat...byl to pro mne impuls...začetla jsem se do svých "Tarotových sešitů"..apod... Ke konci knížky.. dojem..jako bys už nešla tolik do podrobností..prostě už sama urychlila konec psaní...jako když se člověk má chuť vypovídat, mluví a mluví...a najednou už cítí, že je vše řečeno a raděj krásně, klidně a vyrovnaně mlčí.. Vyrovnaně a s velkou LÁSKOU. Děkuju Ti.

Objímám a hladím..Evička


Ahoj, přemýšlím, co Ti k tomu napsat... že jem to četla jedním dechem, že bych to ráda poslala dál, ale nevím, jestli nejseš proti, že by si to měla přečíst mamka, že Ti trochu závidím, že odchod od muže byl dobrý krok, že někteří lidi ten krok stejně nepochopí,  že holky to dříve nebo později obě pochopí, že můžeš být pyšná, cos dokázala. Že bych Tě ráda zase viděla.A že já neumím být takhle otevřená. A tak. Můžu to poslat těm, o kterých si myslím, že je to osloví? (kamarádka, která měla dítě hned po matuře, moje maminka, která potřebuje slyšet o takových věcech, aby přestala brát život tak hrozně rozumem, kamarádka, kterou zajímají všichni lidi). Můžu?

Martina


Milá Magdulko,

k Příběhu jsem se dostala v pátek. Hltala jsem napsané řádky a prožívala jsem, jak napsané se mnou pracuje, jak mě to oslovuje, nabíjí i otevírá a došla mi jedna podstatná věc - až budeme na své životní cestě zase o kousek dál, tak dnešní problémy, starosti a boje budeme vnímat jinak, v jiném kontextu, z jiného úhlu pohledu. Dokonce se jim zasmějeme a budeme je líčit s notnou dávkou humoru druhým, přirozeně a nevtíravě, jako se to podařilo Tobě. Učí nás život sám - všechny ty denní zkušenosti, drobnůstky nebo i "velké hry" nás učí. Ty jsi Magulko pozoruhodně dobrý a chápavý žák.

Malá recenze k dílu:

Zde stačí jen jedna věta, ale jak se znám bude to vět víc. Příběh ženy je krásný a inspirativní pro všechny, kdo jej budou číst. Klikatá cestička života přivedla spisovatelku tam, kde vždy podvědomě toužila být - k sobě. Zvládla se poprat se svazujícími a zkreslenými představami o její vlastní hodnotě a dosáhla VÍŤĚZSTVÍÍÍ. Dílo je jedna velká Óda na ženu a ženský úděl a s humorem říká: "Holky, tak se přestaňte babrat v těch životních sračkách, obujte se do toho a zvládněte se postavit, stát vzpříma a být ŽENAMI s teplou náručí, empatií, s tím, že víte, co od života chcete. Vezměte si vše, co Vám právem náleží - svobodu, lásku, přijetí, moudrost, krásu, něhu, radost,... Jde to, jde to,  i Vám to půjde." Tento dopis jsem pojala trošku laškovně a udělala jsem si lehkou srandu i ze sebe tím, že píšu "na oko" nezúčastněně jako kritička díla. Ale jistě mezi řádky vytušíš to, co Ti chci povědět. Magdi, děkuji Ti, krásně se rozvíjíš a rozkvétáš. Mám z toho přímo megaradost. Opatruj se Úžasná Vznešená Inspirativní Duše

Ivetka Opět Obdarovaná (Tvými řádky, Tvojí přízní a společným sdílením)


Ahoj,

díky za příběh, který jsi mi poslala. Obdivuji, jak to tak pěkně mohla ze sebe všechno vypsat. V některých momentech mám pocit, jako by mi mluvila z duše. Je to další úhel pohledu na život a proto není nikdy dobře někoho soudit. Každý má pro svá jednání nějaké důležité důvody a mnohdy potřebuje k tomu hodně odvahy. Stále o ní přemýšlím.

Lucka


Jen rychle

Přečet sem to jedním dechem. Je vidět, že to jde zevnitř - jsou tam hodně silný pasáže. Jak může být člověk vnitřně sám, topit se ve svých problémech aniž by si okolí, (včetně mě) čehokoliv všimlo. Je hrozně těžký takhle se při psaní otevřít, to já neumím. Ale právě proto je to tak dobrý ...

Petr


Tak to je hustý!!!!!!!!!

Eva


Dobrý den, Magdo,

se zpožděním, ale přece jen jsem konečně našla čas na čtení. Snad Vám to ještě k něčemu bude. Je to hodně silný příběh a já obdivuju odvahu, s jakou popisujete tak těžké životní situace. Přečetla jsem nakonec tu výpověď skoro jedním dechem. Myslím, že autenticitou může Vaše vyprávění strhnout. Vnímám to tak, že nejdůležitější pro Vás bylo sdělit zkušenost, podělit se o ní a ukázat, že člověk skoro vždycky může najít sílu pro další žití a překonat i nemoci a lhostejnost okolí. Cítím z textu, že teď jste ve fázi, která je pro Vás příjemná, možná by bylo fajn, kdybyste se za rok, dva ohlédla a zkusila popsat s ještě větším odstupem, co se s Vámi právě teď děje a jak se proplétají souvislosti Vašeho osudu - jestli tomu tak chcete říkat.

Kdybych měla napsat, co mi chybělo nebo co bych možná, být Vámi, příště změnila nebo napsala jinak, pak by to bylo větší rozkreslení postav. Ale ne popisně, spíš v situacích, ve kterých pro Vás ta která osoba může být charakterizovaná. V několika případech bych byla moc ráda, kdybych se dozvěděla víc. Dost silné momenty jste zaznamenala spíš telegraficky. Stručnost v žádném případě nevadí, někdy může gradovat situaci víc než bezúčelné popisy. A taky chápu, že jste asi psala, jak to šlo z Vás - a to je taky moc silný moment. Ale občas - třeba vztah k manželovi nebo dětem - to, jak jste se vyrovnala (nebo vyrovnáváte) s nemocí - ještě trošku bych připoutala čtenáře a nechala ho proniknout blíž. Stačí společný zážitek, dialog... Ale to jsou opravdu jen drobnosti, protože, jak už jsem napsala, v celku je to hodně živoucí materiál, který, věřím tomu, najde své čtenáře (asi spíš čtenářky), které osloví přímočarostí a otevřeností. A nebyla bych vůbec překvapená, kdyby ženě - v podobné situaci - jako jste byla Vy - pomohl najít cestu k uzdravení. Přeju Vám úspěch s knihou, ale hlavně hodně sil a štěstí do dalšího života, ať neztratíte odvahu být k sobě i ostatním upřímná.

Veronika Sedláčková


Včera jsem se nemohla od té knihy odtrhnout, dokud jsem ji celou nedočetla a na konci jsem brečela. Je neuvěřitelné nejen to co jsi prožila ale hlavně to jak se ti to podařilo úžasně to napsat. Netušila jsem že někdo s hodným mužem může být osamělý a zoufalý stejně jako jsem byla já.Taky jsem mockrát chtěla umřít aby už mi nebylo tak hrozně zle.Jsem moc ráda že jsme to všechno zvládly že jsme tady a že jsme spokojené.Děkuji za krásně napsanou knihu a za to že tě znám.

PS.Musela jsem ti napsat nemohla jsem čekat do soboty

Ahoj Blanka


Milá paní Křepelková, přečetla jsem Vaši knihu jedním dechem, sice na třikrát   (z časových důvodů), ale máte pravdu, že se příběh velmi dobře čte. A musím přiznat, že je v mnoha ohledech podobný s mým příběhem. Někdy až neuvěřitelně. Po mnoha letech jsem já sama musela vydechnout a říct si: To je to stejné, jako u mě" na rozdíl od toho, co slýchám od našich klientek, které totéž naopak říkaly a říkají vždy o mé knize "Z deníku bulimičky". Což asi Vy sama ale určitě víte.

Hezký večer, Jana Sladká!

Občanské sdružení Anabell  ... pomoc osobám s poruchami příjmu potravy ...

Barevné okamžiky

Barevné okamžiky
Cena: 250,00 Kč

Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Světlem sama sobě

Světlem sama sobě
Cena: 299,00 Kč

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 169,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Českém ráji

Místo konání: dle domluvy, možno i u vás doma Jičín, Turnov, Sobotka a okolí
Datum konání: 19.08.2020 - 19.08.2020.,
od: 10:00. - 19:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh