Končím se Snahou a Žiju!

Místo konání: Lipnice pod č.232, Lipnice nad Sázavu, 28525
Datum konání: 02.10.2020 - 04.10.2020, v čase od: 18:00 - 17:00
Cena: 3 800 Kč

Vzdát se snahy znamená umožnit si životní zlom. 

Znamená to rozhodnout se pro Svobodu!

Se snahou je potíž v tom, že jsme jí tak prosáklé, že už ani nerozeznáváme, kde všude a jak ji máme.  

Snaha je rafinovaná právě v tom, že opravdu chceme být dobří, žít dobře - a to je v pořádku. Zde vzniká ta past, která nám umožňuje si snahu ve svém životě obhájit. Ale - celé to jde i jinak. Snaha nás totiž stojí spoustu sil, Je to nepřirozený model, za nějž platíme velkým únikem své energie. A hlavně - tudy opravdu neobjevíme své skutečné dary! Jde o to překročit model: "Měla bych" - a dovolit si "Co se mi chce?" "Měla bych být taková.." oproti "Kdo vlastně jsem?"

Podstoupíme intenzivní deprogram naší mysli i fyzické struktury. Konečně se osvobodit z pout. Dopřát si jiný model fungování. Model, který nám přináší do života lehkost, živost a také stabilní tok energie. Jak žít beze snahy? Jak žít v souladu se záměrem být dobrá a úspěšná? Na tomto záměru není nic špatně, ten si klidně můžete nechat. :-) Dovolit si objevit, co jsem skutečně já, co jsou mé dary a slabiny. 

Celý program velmi slouží k sebepřijetí - když opustíme snahu, nezbyde nám jiného, než se přijmout taková jaká jsem. To pokládá základ zdravé sebedůvěře, to JE projev lásky k sobě. Tím se mi v životě mění vše. 

1  zásahneme do lpění si na naučeném modelu, odhalení skrytých důvodů, proč sis nahu držíme.
2. jak na nové neznámo? Může se objevit strach a kontrola. Uvolnění se do hravosti a živosti.  (hravý deprogram naučeností a zvyků)

3. nový model - vnímání, intuice, přijetí se bez podmínek - sebedůvěra, doladění.

K programu:

První večer  je vždy o sdílení vašich životních příběhů - v souladu se tématem semináře. Ve vašich slovech vyhledávám místa nevědomých omezení, která si  zaznamenávám. Na základě těchto poznámek pak tvořím živý program z přítomnosti tak, abych se trefila přímo do vašich konkrétních témat  a to s použitím Osho meditačních technik, sdílení,  na místě pro vás vytvářených vizualizací a dalších všemožných aktivit. Nebude chybět ani tanec nebo cvičení. Vždy propojujeme ducha s tělem. Linie semináře je vedena od: nalezení nevědomých omezujících struktur, míst, která si samy nevidíte, nebo jim nedáváte důležitost. Poté se věnujeme doléčení, přeměně a pochopení těchto míst. Nakonec se zaměřujeme na nastolení nového fungování již ve zdravém duchu. V programu bude zakomponována i skupinová práce pro objekt, v sobotu a v neděli 1 hodinu - to znamená - že se dělá tzv. karma yoga, tedy hodina práce denně na mlýně - ženy plejí, sázejí, uklízejí a podobné práce. Tato nezištná práce pomáhá hezky uzemňovat a zároveň se u toho mnohé děje. Skupinová práce v praxi obyčejnosti má v sobě i potenciál ženského propojení tak, jak to zažili naši předci.

Co s sebou bude zasláno přihlášeným. Cestu vždy společně domlouváme, není problém vás vyzvednout na vlaku ve Světlé nad Sázavou.

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu 1800- Kč na číslo účtu: 670100-2211719591 / 6210. V ceně je vše, co budete o víkendu potřebovat (lůžko, jídlo) Stravovací vyjímky prosím hlaste. Napište mi i, pokud berete antidepresiva. Děkuji. Doplatek 2000 kč v hotovosti na místě.


Cca týden po semináři dáme společně online setkání, abychom si popovídaly o vašem dojezdu. Někdy jsou návraty domů překvapivé a mým záměrem je, abyste co nejvíce uměly skutečně uvést do žité praxe.
Více o snaze najdete na mém youtube kanále ZDE

Ze SR využijte levnější FIO banku - 2901783048/2010, IBAN: CZ58 2010 0000 0029 0178 3048, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 169,00 Kč

Krok za krokem k sobě blíž

Krok za krokem k sobě blíž
Cena: 1 199,00 Kč

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207
zavřít
[ Esc ]

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh