Matka, či jiná žena - možnost mého osvobození

Místo konání: Studio Osm, Srbská 2, Praha, 0
Datum konání: 12.07.2019 - 13.07.2019, v čase od: 17:00 - 18:00
Cena: 2 200 Kč

Matka či jiná žena - kterou je pro mě obtížné přijmout.
Vždy, když dokážeme v sobě změnit postoj od nepřijímacího k otevřenějšímu, je to hlavně naše vlastní osvobození se z omezujícího nastavení. Být schopna většího otevření se se nám vždy bohatě vyplatí. Neb negace tráví a otravuje naše tělo, náš systém, útočí jen a pouze na naše nervy.
Často o tom ta druhá strana vůbec neví.
Ale my se užíráme, trápíme.
Ale nemusíme.

Právě u matky je velmi obtížné opustit naše očekávání a představy. Máme utkvělou představu, že když je to NAŠE matka, že by měla... (doplňte si to své)
Ale pomahá nám toto lpění nebo ne? A jak jinak tedy na to. Také je třeba si přiznat to, co mi hluboce chybělo a najít -  jak si to sama dosytit. 

Vztah s matkou je živý celý život. Stále se hýbe, jak my dospíváme, jak zrajeme, stáváme se matkami, jak naše matka slábne a jde ke smrti. Když nám matka odešla brzy, máme v sobě určitou mezeru, prázdné místo.

Z jejího lůna jsme se zrodily, a žádný jiný vztah svou blízkostí není tak zasahující. Jeho jedinečnost nám přináší i jedinečná vnitřní místa, která můžeme objevit.

Nebudeme se ale hrabat v minulosti, budeme objevovat, co z tohoto vztahu žije v nás právě teď. Všechny praktiky, které použijeme, můžeme poté použít na všechny naše vztahy. Jde hlavně o osvojení si určitého přístupu, laskavého a moudrého, o rozšíření vědomí v místech, které nás zasahují.
Toto téma je obrovsky mocné. Přímo souvisí s naší mocí a s bezmocností.

Pokud neřešíte matku, je můžete setkání využít pro uvolnění vztahu s jinou ženou - která, když si přiznáte, vám leží v žaludku.

Můžete se snažit odpoušťět, ale z nějakého důvodu to prostě nejde, stále a stále se k tomu vracíte a užíráte se. 


Víte, že skutečně je tím váš žaludek a trávení zatíženo? To si přeci necheme dělat?

Toto setkání začíná v pátek v 17 hodin. Večer se budeme věnovat sdílení vašich příběhů, abych mohly v sobotu celý den věnovat nejen uvolnění toho, co v nás vězí, ale také dosycení toho, co nám chybí. Páteční kruh velmi pomáhá naladění skupiny. 

Přibližné časy. V pátek od 17 hod cca do 21 hodin. V sobotu od 9 hod do 18 hod. S hodinou, možná hodinou a půl na oběd. 

Na jeho základě si píšu konkrétní podněty přímo pro vás, abych sobotní program nastavila vám na míru. Po semináři dostáváte shrnující mail jen pro vás - s doporučujícími podněty, i s konkrétní náhrávkou. 

V prostoru je možné na karimatce, na zemi -  ve vlastním spacáku zdarma přespat. 

Cena 2200 Kč je za komplet, páteční večer i sobotní den, i následnou péči - mail, nahrávky. Záloha 400 Kč na účet 670100-2211719591 / 6210 vám zajistí místo. Akce je bez jídla, v sobotu na oběd si dojdeme do restaurace poblíž. V prostoru je konev, lednice, ale jiná možnost ohřevu tam není. Občerstvení, ovoce, čaj, káva bude k dispozici. 

Na neděli po semináři si pokud možno neplánujte ani návštěvu matky, ani nic jiného náročného, dejte si volný laskavý den,aby ve vás vše mohlo docvaknout na správné místo. 

Toto setkání je vedené se záměrem - otevřít se více pro lásku.


 

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Barevné okamžiky

Barevné okamžiky
Cena: 269,00 Kč

Světlem sama sobě

Světlem sama sobě
Cena: 349,00 Kč

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Ženy v pohodě na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
zavřít
[ Esc ]

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh