Otec - možnost mého zrání

Místo konání: Beránkův mlýn, Dvorecko 5 , Bohdaneč,, 0
Datum konání: 16.10.2020 - 18.10.2020, v čase od: 17:30 - 15:00
Cena: 3 800 Kč

Oba rodičovské vztahy jsou stejně důležité. S tématem Matky se setkáme zase brzy na jaře v 2021. Často se celoživotně zabýváme jedním z rodičů a druhý zůstává v pozadí naší pozornosti. Oba vztahy nás ovlivnili a to třeba i svou nepřítomností. 

Videopozvánka zde

Vztah s otcem nám ovlivňuje vztahy k mužům. Je to náš prvotní kontakt s mužskou esencí. Pokud otec nebyl v našem dětství přítomen, může to podpořit naši nejistotu. Pokud byl slabý - můžeme mít tendenci takto vidět muže. Pokud byl dominantní - můžeme se mužů bát. Pokud budete mít v sobě na otce vztek, snadno se vám promítne do vašeho vztahu s partnerem. A podobně.
Opět - nezabýváme se jimi )otci), ale tím, co si v sobě z toho vztahu či nevztahu neseme.
Učíme se přijmout zodpovědnost za vše, co cítíme. Učíme se z toho vytěžit to dobré pro nás.
Podíváme se na to, co z toho nás ovlivňuje ve vztazích s muži.

Víkend je delší doba, a tak věřím, že budeme mít možnost se dotknout i hluboce uloženého ženského vzteku na muže. To ani nemusí být z těchto našich životů... a přesto v sobě někdy otevřeme tak temné místo, objevíme takovou sílu, že nás může až vyděsit. Ale není cesta to potlačit, zavřít v sobě a snažit se být o to víc hodná... Nebojme se sil, které se v nás objevují...pojďme je prozkoumat. Budeme si také sytit a léčit svá bolavá a hladová místa. To nám pomůže k tomu, abychom nebyly tak naivní a zmanipulovatelné.

Přesah u matky - byl k archetypu matky Země, či Bohyně Matky. U Otce máme přesah k božskému Otci. Otevření se pro tento druh podpory.

Nehrabeme se v minulosti, setkáváme se s tím, co je v nás právě teď.

Což je přístup, který zároveň předávám. Měníme vědomí v těchto tématech. Učíme se, jak na sebe laskavěji. 

První večer je vždy o sdílení vašich životních příběhů - v souladu se tématem semináře. Ve vašich slovech vyhledávám místa nevědomých omezení, která si zaznamenávám. Na základě těchto poznámek pak tvořím živý program z přítomnosti tak, abych se trefila přímo do vašich konkrétních témat a to s použitím Osho meditačních technik, sdílení, na místě pro vás vytvářených vizualizací a dalších všemožných aktivit. Nebude chybět ani tanec nebo cvičení. Vždy propojujeme ducha s tělem. Linie semináře je vedena od: nalezení nevědomých omezujících struktur, míst, která si samy nevidíte, nebo jim nedáváte důležitost. Poté se věnujeme doléčení, přeměně a pochopení těchto míst. Nakonec se zaměřujeme na nastolení nového fungování již ve zdravém duchu. V programu bude zakomponována i skupinová práce pro objekt, v sobotu a v neděli 1 hodinu - to znamená - že se dělá tzv. karma yoga, tedy hodina práce denně na mlýně - ženy plejí, sázejí, uklízejí a podobné práce. Tato nezištná práce pomáhá hezky uzemňovat a zároveň se u toho mnohé děje. Skupinová práce v praxi obyčejnosti má v sobě i potenciál ženského propojení tak, jak to zažili naši předci.

Co s sebou bude zasláno přihlášeným. Cestu vždy společně domlouváme, není problém vás i někde vyzvednout. Strava je výborná veganská. Ubytování je privátní, jste u přátel v pokojích po dvou až třech.

Pro závaznou rezervaci je potřeba uhradit zálohu 1800,- Kč na číslo účtu: 670100-2211719591 / 6210. V ceně je vše, co budete o víkendu potřebovat (lůžko, jídlo) Stravovací vyjímky prosím hlaste. Napište mi i, pokud berete antidepresiva. Děkuji.


Cca týden po semináři dáme společně online setkání, abychom si popovídaly o vašem dojezdu. Někdy jsou návraty domů překvapivé a mým záměrem je, abyste co nejvíce uměly skutečně uvést do žité praxe.

Ze SR využijte levnější FIO banku - 2901783048/2010, IBAN: CZ58 2010 0000 0029 0178 3048, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

- storno podmínky -

zrušení měsíc před akcí je to bez storno poplatku, zálohu vracím
do měsíce je vratná záloha pouze v případě, že se najde náhradník
Při zrušení týden před akcí je potřeba uhradit celou částku anebo za sebe najít náhradu.
Zasláním zálohy souhlasíte se storno podmínkami.

Je vyžadována záloha 1800 Kč na číslo účtu 670100-2211719591 / 6210. Poznámka Otec. Doplatek na místěv hotovosti. Teprve pak máte zajištěno místo. 

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 169,00 Kč

Jak o sebe pečovat E-BOOK

Jak o sebe pečovat E-BOOK
Cena: 220,00 Kč

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Krok za krokem k sobě blíž

Krok za krokem k sobě blíž
Cena: 1 199,00 Kč

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207
zavřít
[ Esc ]

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh