Matka - možnost mého osvobození

Místo konání: Ubytování Arnika, u Ježků - pod číslem 232, Lipnice nad Sázavou , 0
Datum konání: 14.02.2020 - 16.02.2020, v čase od: 18:00 - 15:00
Cena: 3 800 Kč

Audiopozvánka zde

Tyto prvotní dva vztahy (matka, otec) nás ovlivňují celý život, také jsou živé celý život. Dokonce ani smrt neznamená, že to, co je v nás uloženo, že samo zmizí.

Vztah s matkou - pro ženy narovnávání se ve vztahu s matkou podporuje téma Sebepřijetí, Schopnost stát na vlastních nohou.


Vše, co ve mně otvírá (nebo zavírá):-) má matka. Ale také - já jako matka.

Naprosto doporučuji toto téma i maminkám, které jsou nejisté. Protože naše zdravé sebevědomí i to mateřské, má obrovskou spojitost se vztahem s naší matkou. Vztah s matkou - je naprosto zásadní životní vztah.

I když si to nechceme připustit, ovlivňuje naše témata - sebepřijetí, sebedůvěry a naši vlastní mateřskou roli.

Vztah s matkou je živý celý život. Stále se hýbe, jak my dospíváme, jak zrajeme, stáváme se matkami, jak naše matka slábne a jde ke smrti. Když nám matka odešla brzy, máme v sobě určitou mezeru, prázdné místo.

Z jejího lůna jsme se zrodily, a žádný jiný vztah svou blízkostí není tak zasahující. Jeho jedinečnost nám přináší i jedinečná vnitřní místa, která můžeme objevit.

Nebudeme se ale hrabat v minulosti, budeme objevovat, co z tohoto vztahu žije v nás právě teď. Všechny praktiky, které použijeme, můžeme poté použít na všechny naše vztahy. Jde hlavně o osvojení si určitého přístupu, laskavého a moudrého, o rozšíření vědomí v místech, které nás zasahují. 

Po zkušenostech s tímto zásadním tématem jsem zvolila víkendové setkání. Byla jsem velmi překvapená, kolik toho v sobě z tohoto vztahu neseme. To téma je obrovsky mocné. Skutečně velmi souvisí s naší mocí a s bezmocností. Víkend zaručuje dostatek času na bezpečné vstřebání, na ukotvení všech zasáhnutých míst.

Program:

Pátek bude sdílení příběhů

Sobota bude zaměřená na odhalení všech našich emocí. i mentálních postojů.

Nejdříve budeme hledat, co v nás vězí - pak to budeme čistit a také přijímat za své, budeme to vstřebávat, učit se tomu vnitřně čelit. To, co cítíme, je vždy naše a proto jen my to můžeme změnit. Provětráme i své nevědomé mentální postoje.

Neděle bude zaměřená na dosycení našich nenaplněných potřeb od matky. Přiblížíme si archetyp Božské Matky.

 Ve vztahu s matkou je často obtížné dostat se k pravdivým pocitům, neb jsme začarovány myšlenkou: "Je to matka a měla bych ji milovat." My si ukážeme, že připustit si pravdivé pocity lásku nijak neohrožuje, ba přímo naopak.

Jak chceme být samostatné, dospělé, když nejsme srovnané se svou matkou?

Důležitá připomínka. Jasně si vysvětlíme, jak a proč to prospívá nám. Že to děláme pro sebe. Ne proto, abychom vyhověli jakémusi dogmatu, že je dobré mít dobrý vztah s matkou. Neděláme to ani proto, abychom ní našly cestu - to se může stát a taky nemusí. Abychom se dostaly ke skutečným pocitům, nesmíme se nijak zmanipulovat.

Přesto záměr práce je jasný. Osvobodit samu sebe. Zpracování tohoto tématu nám pomůže se narovnat, nadechnout a najít svou moc.

Praktické informace - co s sebou, bude zasláno přihlášeným. Ubytování i strava je v ceně. Ubytování je v apartmánech, pokoje po dvou, jsou plně vybavené lednicí, vařičem. Ubytování zde. Společný prostor na seminář je vybaven krbem, takže si užijeme i oheň. 

Záloha na tento seminář je 1800 Kč na účet 670100-2211719591 / 6210 - poznámka Matka. Pak máte zajištěno místo. Doplatek je na místě v hotovosti. Strava je vegetariánská. Případné dotazy pište. 

Na Lipnici budeme jednak domlouvat spolujízdy, a jednak je možné vás vyzvednout na vlaku ve Světlé nad Sázavou. 

Ze setkání dostanete podrobný shrnující mail s konkrétními slovy pro každou účastnici.

*

Doporučuji poté pokračovat k tématu Otce a našemu vztahu k mužům. Opět na Lipnici   17-19.4. 2020 Přihlašte se zde

Dva jedinečné celovíkendové semináře na rodičovská témata. Oba vztahy potřebují naši pozornost, každý pro něco jiného.

Celý víkend s tématem matky a celý víkend s otcem, se ukázalo jako skvělá volba, která u účastnic způsobila hluboký posun v jejich životních nastaveních.

Tím postavíme stabilní základ sebepřijetí a sebevědomí.

Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Tanec divošky

Tanec divošky
Cena: 220,00 Kč

Krok za krokem k sobě blíž

Krok za krokem k sobě blíž
Cena: 1 199,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207
zavřít
[ Esc ]

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh