Nespoutaná - cyklus sebepřijetí

Místo konání: Centrum Oneness,, Rusava 296, 0
Datum konání: 12.10.2018 - 14.10.2018, v čase od: 18:00 - 15:00
Cena: 3 200 Kč

 Poslední volné místo! 

Voda – plynu, jemná a klidná a taky valící se a nezadržitelná. Jsem poddajná a jemná tam, kde sama chci. Tam, kde jsem v bezpečí. Umím rozeznat, kdy jsem v bezpečí. Jsem vytrvalá a nepřetržitě plynoucí svým směrem. Jsem stabilní i se svými emocemi. Nepotlačuji je, ani se v nich neutápím. Jsem Žena v přirozenosti svého bytí.
Jsem to, co jsem – s ženskou přirozenou kvalitou.

V životě je nám velkou pomocí, když umíme ve správnou chvíli použít jakoukoliv sílu. Abychom je uměly použít, potřebujeme si je dovolit a poznat. Často některé své stránky nechceme, bojujeme s nimi, snažíme se je potlačit, nebo mít pod kontrolou. Často o nich ani nevíme, popřely jsme je tak, že nám nejsou vědomě dostupné. Paradoxně velmi často je v těch místech, kterých se v sobě bojíme, ukryt i náš speciální dar.
Cesta ke zdraví těla i duše vede přes přes svobodu být svá. Svébytná a celistvá. Přijmout se taková, jaká jsem, znamená otevřít se pro lásku, přináší to obrovskou úlevu a uvolnění se v těle i v mysli.

Dle zkušeností s klientkami je SEBEPŘIJETÍ stěžejní ženské téma. STĚŽEJNÍ STAVEBNÍ KÁMEN.
Přestat se srovnávat a porovnávat s ostatními, přestat se zpochybňovat a hodnotit, kritizovat se, čekat na ocenění okolí, snažit se vyhovět, snažit se být dokonalá, přijatelná. To všechno nás deformuje. Dovolme si být to, co skutečně jsme MY a žijme to! To je jednoduchý návod na zdraví těla i duše. Celistvost, pravdivost, opravdovost.
Tento čtyřdílný cyklus pojmeme skrze živly. Víkend bude velmi autentický, dle přichozích žen. Nebude zadán jasný program, ale budeme živě reagovat na to, co se objeví. Tím zároveń objevujeme ženskou kvalitu plynutí a směřování se do záměru, což je něco zcela jiného než plánování. Také budeme co nejvíc v přírodě, venku. Doporučuji celý cyklus, ale jsou možné i víkendy jednotlivě. Každý z nich bude (po svém) pracovat s celistvostí, s plným sebepřijetím, s naší nejpravdivější podstatou.

V první fázi si vás trochu vyzpovídám, pak nastavuji program přesně dle vašich témat. Použijeme vše, co bude třeba, dechové techniky, Osho techniky, vizualizace, často vznikne něco přímo pro vás.

Moje práce spočívá v tom, sledovat záměr, zasahovat vaše nevědomá nedovolení si, a na základě těchto dvou linií vytvářím program, přesněji sleduji jeho živou stopu a reaguji.

Proč na Rusavě?
Když jsem na tento cyklus vybírala místo, tak jsem chtěla to nejlepší. Morava a Slovensko toto místo asi uvítá - no a my ostatní se nějak dopravíme :-) Domluva spolujízdy je možná.

Rusava jsou kopce s naprosto ženskou energií. Ale je tam toho víc. Je to místo, kde můžeme snadno dojít k jednotě, k překročení svého ega, své uměle vytvořené identity, své definované identity, která nás omezuje. Je to plně podporující místo i s plně podporujícími a naladěnými lidmi. Osobně mám k tomu místu silný vztah, právě zde jsem došla ke svým největším prozřením zážitků Jednoty.

Praktické info:Cena 2850 je pro ty, které se účastní všech čtyřech setkání. Cena 3200 je pro ty, které jedou jednorázově. Rezervace je platná po zaslání zálohy 1200 Kč na účet číslo: 670100-2211719591 / 6210. Počet míst je omezen.  

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Jak o sebe pečovat E-BOOK

Jak o sebe pečovat E-BOOK
Cena: 333,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Tanec divošky

Tanec divošky
Cena: 220,00 Kč

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 128,00 Kč

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Ženy v pohodě na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

+420 736 455 107
m.krepelkova@zenyvpohode.cz

zavřít
[ Esc ]

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh