Cesta zralosti 3

Místo konání: V Domečku, Londýnská 67, Praha, 0
Datum konání: 07.12.2017 - 07.12.2017, v čase od: 18:00 - 21:00
Cena: 500 Kč

 7.12. 

Poslední večer.  Uzavřený. Téma spojení s Bohem, se sebou a  se svým životem.

 Tato skupinka bude v Praze probíhat jednou týdně tři měsíce, od půlky září. Každý čtvrtek kromě 16.11, kdy jsem na retreatu vipassany.  Tři měsíce proto, aby se vám pod kůži dostal nový přístup k sobě samotné. abyste se naučily skutečně používat to, co vám pomáhá a tehdy, kdy to potřebujete. Co to je? To objevíte individuálně Cestou. Každá to může mít trošku jinak a já budu hledat, co může posloužit právě vám. 

Naučíte se k sobě a k situacím, které se vám dějí přistupovat laskavěji, soucitněji, hravěji a lehčeji. To vám poslouží na celý další život! Je to něco, co vám navždy zůstává.

Vždy Vás také povedu k jádru, k prožívání Vaší skutečné a zářivé podstaty,  neb tam najdete veškrou podporu, léčení, nasycení i inspiraci. 

Začneme základními tématy:.

1. vztah s matkou - to nás ovlivňuje ve smyslu, stát na vlastních nohou, já jako žena, je to srdce zasahující vztah, který ovlivńuje naši sebedůvěru

2. vztah k otci - ovlivňuje nejvíce mé vztahy s muži, můj pocit bezpečí a ochrany.

3. léčba a osvobození našeho vnitřního dítěte, uvolnit se a hrát si, nebrat život tak vážně a hlavně uvolnit dětské emoční záseky a bolístky, které v nás stále žijí a ovlivnují náš život a tím nám znemožnují chovat se dospěle. Dospělost- přijmout zodpovědnost za svůj život pomáhá vystoupit z role oběti. Velmi úlevné a posilující.

Poté budeme už jen u sebe, budeme pokračovat po svém těle. Od noh až po hlavu. Každá část těla nám přináší témata, takže zabijeme dvě mouchy jednou ranou. Jednak se přirozeně budeme propojovat se svým tělem, prohlubovat jeho vnímání, a projedeme všechna témata s ním spojená. Prostě - budeme se věnovat sobě! Praktikovat různé podporující prvky a také meditaci. Program bude případně i pružně vytvořen dle toho, co se ve skupince otevře. I kdybyste ji absolvovaly podruhé, vždycky si zde něco novéh najdete, neb naše vnímání se stále vyvijí.

(Často vidíme, že si lidé neuvědomují praktický význam meditační praxe a myslí si, že to je jakási duchovní nadstavba. Z našich zkušeností je to právě naopak. Meditace je vysoce praktická záležitost, která přináší do života zdroj autentické sebelásky. A ta - jak víme - je základním stavebním prvkem spokojeného a úspěšného života. Citace Jan Namo Bradáček a Kushi Lenka Bradáčková)

Nohy, kolena (uzemnění, pohyb vpřed, pokora),

oblast hráze (spojení se zemí, s matkou, životní síla)

boky, pánev, joninka ( ženství, sexualita),.

děloha, vaječníky, (sexualita kreativita),

břicho (strach a moc),

srdce, prsa (láska v nás, vztahy),

krk (hlas, vyjádření se),

ruce (tvořit si svůj život, zodpovědnost - vzít to do svých rukou),

čelo (intuice - vidění za...),

temeno hlavy (napojení na vyšší vědomí, na Boha, život, na existenci),

Dech jako nositel života. Jako nejbližší pomocník uvolnění.

Nakonec sjednocení - do já JSEM (to všechno).

Můžete přečíst reference z minulé Cesty Zde

Mým záměrem je vést uzavřenou skupinku 8 žen, kterým se osobně dlouhodobě věnuji. Večerní tříhodinovkou to teprve začíná. Přihlašte se prosím jen tehdy, kdy jste ochotné spolupracovat. Není to ani tak o časové náročnosti, ale spíše o ochotě komunikovat. A klidně můžete být zcela stručné. :-) Ochota spolupracovat je podstatou této Cesty.  První dva večery budou otevřené, abyste si mohly zažít a vyzkoušet můj přístup. Po uzavření skupinky se práce čím dál víc nádherně prohlubuje- do velmi hlubokého kontaktu. Můžete zde získat přítelkyně na celý život. 

Po každém setkání dostáváte osobní mail, podněty a doporučení. Před každým dalším setkáním dostáváte aktuální podnět. Tudíž minimálně dva maily týdně. Celou dobu  s vámi intenzivně komunikuji. Na tři měsíce získáváte skutečného osobního průvodce, na kterého se můžete obrátit s čímkoliv, co se vám právě přihodí.

Vhodné pro ty, co uvažují o osobním provůdcování a cenově na tuto službu nedosáhnou. Skupinové zvýhodnění je mimořádné. Bonus je skupinka - další ženy, minus je, že si musíte počkat na začátek běhu a musí se vám hodit den v týdnu. Skupinka se otvírá  2* ročně.

Cestu je možno platit po jednotlivých večerech, vždy o jeden dopředu, první tedy je nutno uhradit v srpnu.

Cena je 500 kč za večerní tříhodinovku doplněnou osobními mailovými podněty. Vstupem (nejpozději od třetí účasti) se zavazujete absolvovat celý program. To znamená 3 měsíce po čtyřech týdnech, tj, 12 setkání po 500 Kč což je 6000 Kč . Setkání navazují, takže doporučuji nevynechávat. Informace o neúčasti v případě nemoci či vážných důvodů nutná.  A v případě nemoci nebo jiné nemožnosti se zůčastnit vám bude téma osobně mnou přiblíženo.

Cena za celý cyklus dopředu je  zvýhodněna na částku 5400 Kč. Sleva 600 Kč. Možnost celé úhrady najednou je možná.

Ženy z minulých běhů mají vstup za 400 kč. 

V případě zájmu je možné otevřít skupinku i na jiných místech v ČR, s dvoutýdenní nebo měsíční frekvencí, doplněnou skypovými (webovými) konferencemi. 

V Brně je skupinka plánována na jaro 2018. 

Tanec divošky

Tanec divošky
Cena: 220,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Jak o sebe pečovat E-BOOK

Jak o sebe pečovat E-BOOK
Cena: 299,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Barevné okamžiky

Barevné okamžiky
Cena: 269,00 Kč

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Ženy v pohodě na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

+420 736 455 107
m.krepelkova@zenyvpohode.cz

zavřít
[ Esc ]

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh