Osobní konzultace

Home > Konzultace
AAA
velikost textu

Momentálně online, živě v Brně a v Ledči nad Sázavou. Další možnosti jsou - Praha a Jičín. Online - Skype, Messenger video hovor, telefon či jiné. Je možné konzultovat nepravidelně, ale i v pravidelných frekvencích

Můžete mě vyhledat, když:

a) víte, že máte nějaký problém, ale nevíte, jak na něj, už nemáte sílu mu čelit, dosavadní metody jim nefungují, nechcete na to být sami, máte z něho strach.

b) není vám dobře, buď fyzicky nebo psychicky, cítíte, že něco je špatně, jste vyhořelí, zdeptaní, vyčerpaní, frustrovaní a nevíte proč.

c) kdykoliv jindy

Zvědomování vašich témat probíhá na základě vašich vlastních slov. Prostě reaguji na to, co mi vy sami říkáte. I na to, jak to říkáte, kolikrát to opakujete, jak se u toho tváříte či kroutíte. Cíleně zasahuji místa, která si neuvědomujete.

To je můj úkol - zasáhnout vaši strukturu, která vás drží v nefukčním modelu. Použiju na to cokoliv, za ta léta praxe mám v ruce dostatek technik různého typu. 

No a pak hledáme, co s tím můžete dál dělat vy. Mohu vám pootevřít dveře, nasměrovat vás, ale další práce vás čeká po návratu domů. Mě máte ale už kdykoliv k dispozici.

Zabýváme se také mechanismem, který vám běžně brání, abyste podněty začali skutečně praktikovat. A TO si odnesete ve zvukovém záznamu.

Jak to probíhá? Při osobních konzultacích mi nejdříve řeknete, co vás tíží, proč jste mě vyhledali. Pak se ptám já na všechno, co mě k tématu napadne, naprosto intuitivně, i když čerpám i z bohatých zkušeností s lidmi, jejich vyzařováním, jejich stylu mluvy a projevu těla. Často vidím souvislosti jinde než vy. Proměním váš pohled na situaci na soucitnější a vědomější. Pokud se objeví možnost, tak vás přímo navádím k prožitku své podstaty, což se může stát výborným opěrným bodem pro vaše situace. K léčení různých míst používáme vědomé vizualizace, učím vás používat dech tak, abyste si uměli ulevit a také sami pomoct. Speciálními technikami uvolńujeme mysl i tělo. Všechno je propojené a je třeba pracovat na všech úrovních. 

Někdy používám hudbu, speciálně vybrané nahrávky, pak Osho techniky. Použiju cokoliv z toho, co znám, ale často i vytvářím na místě léčivou pomůcku přímo pro vás. 

Cílem je vás podpořit ze všech možných stran natolik, abyste si v tématu poradili dále sami. :-) Témata jsou možná jakákoliv, neb já hlavně měním úhel pohledu na ně, učím jinému přístupu k tomu, co je. Laskavě, důvtipně a hravě. 

Bereme to komplexně, od vašeho těla, přes veškerou vaši žitou realitu až k podstatě vašeho bytí. Nalézt svou podstatu, která přesahuje vaši vlastní mysl je nejcennější dar, který si sami sobě můžete dát. TO se stává tou nejmocnější berličkou, při jakýchkoliv těžkostech, v celém vašem životě. 

***

Nahrávky, dnes již i vizuální nahrávky jsou takový malý poklad - neb přenášejí energii a během opakovaného poslechu můžete uslyšet i to, co jste napoprvé přeslechli. Při každém poslechu můžete uslyšet něco nového, protože nahrávky vznikají v silném toku energie, v živém autentickém přenosu. 

V některých případech či na vaši žádost vytvářím i osobní nahrávky zamířené přímo na vaši strukturu. 

Kde? Zkušenost mi ukázala, že téměř kdekoliv. Často mě má cesta zavede přesně směrem, kde si mě někdo volá. Mohu zajet i k vám, docela často navštěvuji lidi u nich doma, běžně se setkáváme v Brně, v Ledči nad Sázavou, po domluvě v Praze  a Jičíně. U vás či u mě doma je výhoda v tom, že neplatíme za nájem prostoru. 

Kdy? Hlavně ve chvílích krize, růstu, zmatku, zoufalství nebo změny. Tam totiž velmi pomáhá i správné načasování. Anebo - kdykoliv, když vás něco ke mně zavolá. Nejlepší doba je - hned. Neodkládejte se, dejte si přednost, důležitost. 

 Nebojte se zavolat, pro mě je to naprosto v pořádku. Tel.731070207. Když právě nejsem na příjmu, volám zpět. 

Ceník této služby najdete ZDE:

 

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 169,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Krok za krokem k sobě blíž

Krok za krokem k sobě blíž
Cena: 1 199,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Českém ráji

Místo konání: dle domluvy, možno i u vás doma Jičín, Turnov, Sobotka a okolí
Datum konání: 19.08.2020 - 19.08.2020.,
od: 10:00. - 19:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh