Individuální péče

Home > Individuální péče
AAA
velikost textu

Konzultace osobní, telefonické či skypové.

Každý to máme trochu jinak, ale všichni máme tendence nebo mechanismy, které si běžně neuvědomujeme. Někdy je žijeme tak dlouho, že je přijmeme za své. Že své vnitřní nastavení někdy nevidíme? Nevadí...

  K tomu slouží má služba, abych pomohla zviditelnit, navedla vás, abyste rozpoznaly, co je a není pro vás zdravé a poskytla vám jednoduché a použitelné podněty, jak sama na sebe. Učím vás způsob - abyste si uměla sama pomoct. 

Pracuji zásadně osobně a konkrétně, máte naprosto individuální přístup, máte možnost mi psát, telefonovat, skypovat.

Kde? Malé Kyšice (30 minut za Prahou směr Karlovy Vary), nebo v  Praze, cca jednou za měsíc v Brně. V mimořádných případech je možné docházet k vám domů.

Výborně také fungují Skype nebo telefonické konzultace. Individuální osobní konzultace trvá 2-3 hodiny. skype nebo telefon většinou 1- 1,5 hod.

Kdy? Hlavně ve chvílích krize, růstu, zmatku, zoufalství nebo změny. Tam totiž velmi pomáhá i správné načasování. Anebo - kdykoliv, když vás něco ke mně zavolá. Nejlepší doba je - hned. Neodkládejte se, dejte si přednost, důležitost. 

 Nebojte se zavolat, pro mě je to naprosto v pořádku. Tel. 736455107. Když právě nejsem na příjmu, volám zpět. 

Jak? 

Pracuji intuitivně, přesto hlídám několik úrovní. Podrobnější info najdete zde:  

 Většinou pracuji s lidmi, převážně se ženami, které za

a) vědí, že mají nějaký problém, ale nevědí jak na něj, už nemají sílu mu čelit, dosavadní metody jim nefungují, nechtějí na to být samy, mají z něho strach. 

b) není jim dobře, buď fyzicky nebo psychicky, cítí že něco je špatně, jsou vyhořelé, zdeptané, vyčerpané, frustrované a neví proč.

Ceník této služby najdete ZDE:

 

Jak to probíhá?
Povídáme si, někdy se konkrétně ptám, hlavně vám skutečně naslouchám - co mi skutečně říkáte - právě to, co si neuvědomujete. Na tato místa se zaměřuji, na to, co je skryté. Mluvíme, dýcháme, hodně pracujeme na vašem uvolnění se. Používám jen několik jednoduchých a nejúčinějších technik a vidualizací a někdy je také vytvářím přímo pro vás. Používám i příběhy, aby jste sami došli k pochopení. Hodně se věnujeme vašemu stylu myšlení. Dostáváte ihned na místě úkoly a podněty. Když se otevřou emoce, věnujeme se jim, učím vás, jak na ně. Vždy je to autentické dle momentálního okamžiku - pro vás. Většinou je to velmi příjemné osobní a autentické setkání, kdy můžete zjistit, že tato "práce" může být i moc fajn. Vedu vás k zásadnímu prožitku, který se může stát vaším opěrným bodem - skutečná jedinečná podstata vás je naprosto svobodná, zářivá. Zažehnutí přirozené spirituality je zásadní pilíř k nalezení smyslu života, k naplněnému životu a také k uzdravení se z čehokoliv. 

V ceně konzultace je vypracování emailového shrnutí toho nejdůležitějšího, k čemu jsme společně došli a také podněty pro práci na doma, neb u mě to nekončí, ale začíná. Vždy vás vedu k tomu, abyste začli praktikovat to, co vám pomáhá.

Jste z dálky? Zamluvte si ubytování v okolí (ráda pomohu) a můžeme zapracovat ráno, večer a opět ráno, nebo to rozdělit na víc dní dle vaší potřeby. Můžete si to doplnit regenerací ve zdejších lesích, potocích a na místních starobylých silových místech. Cena dle domluvy

Ceník zde:

Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 108,00 Kč

Tanec divošky

Tanec divošky
Cena: 198,00 Kč

Jak o sebe pečovat E-BOOK

Jak o sebe pečovat E-BOOK
Cena: 299,00 Kč

Světlem sama sobě

Světlem sama sobě
Cena: 289,00 Kč

Nejbližší akce

Cesta zralosti 3

Místo konání: V Domečku, Londýnská 67 Praha
Datum konání: 21.09.2017 - 07.12.2017.,
od: 18:00. - 21:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Ženy v pohodě na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

+420 736 455 107
m.krepelkova@zenyvpohode.cz

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh