Individuální péče

Home > Individuální péče
AAA
velikost textu

Zvědomování vašich témat probíhá na základě vašich vlastních slov. Prostě reaguji na to, co mi vy sami říkáte. I na to, jak to říkáte, kolikrát to opakujete, jak se u toho tváříte či kroutíte. Cíleně zasahuji místa, která si neuvědomujete.

To je můj úkol - zasáhnout vaši strukturu, která vás drží v nefukčním modelu. Použiju na to cokoliv, za ta léta praxe mám v ruce dostatek technik různého typu. 

No a pak hledáme, co s tím můžete dál dělat vy. Mohu vám pootevřít dveře, nasměrovat vás, ale další práce vás čeká po návratu domů. Mě máte ale už kdykoliv k dispozici.

Zabýváme se také mechanismem, který vám běžně brání, abyste podněty začli skutečně praktikovat. A TO si odnesete ve zvukovém záznamu.

Co rozlišuje člověka, který se nehnul, od toho, který se zdravě vyvíjí? Praxe. Osobní denní praxe, kterou za vás nikdo nemůže udělat. K tomu vás velmi ráda povedu a v tom vás budu plně podporovat.

Je možné jít cíleně a systematicky od základu. Projet téma matky, otce, vnitřního dítěte, autentičnosti a snahy, sexuality, vnítřní síly - odvaha být sama sebou, lásky srdce - jeho otevření do moudrosti, vyjádření se - probuzení hlasu, probuzení intuice až k otázce: "Kdo do vlastně jsem?" Až k nalezení své skutečné podstaty.  Tomuto říkám vzít si celý Balíček sezení. Počet dle vaší potřeby, minimálně 10 sezení. Témata mohou být pro vaši potřebu trochu pozměněna. U balíčku platí zvýhodněná sazba (věrnostní cena - 600 Kč na hodinu).

Ale?  Ano, můžete mě použít i na jednorázové nakopnutí. Proč ne? Všechno je možné. 

Rozpoznávám a zaměřuji se hlavně na vaše nevědomí a podvědomí. Protože z jejich popudů reagujeme častěji, než jsme schopni si většinou přiznat. Máte moji bezvýhradnou podporu. Já velmi dobře znám schéma selhávání, proto vás podporuji vždy, i když se znovu ozvete až letech... žádný problém. U mě je vždy otevřeno.

Jak to probíhá? Při osobních konzultacích mi nejdříve řeknete, co vás tíží, proč jste mě vyhledali. Pak se ptám já na všechno, co mě k tématu napadne, naprosto intuitivně, i když čerpám i z bohatých zkušeností s lidmi, jejich vyzařováním, jejich stylu mluvy a projevu těla. Často vidím souvislosti jinde než vy. Proměním váš pohled na situaci na soucitnější a vědomější. Pokud se objeví možnost, tak vás přímo navádím k prožitku své podstaty, což se může stát výborným opěrným bodem pro vaše situace. K léčení různých míst používáme vědomé vizualizace, učím vás používat dech tak, abyste si uměli ulevit a také sami pomoct. Speciálními technikami uvolńujeme mysl i tělo. Všechno je propojené a je třeba pracovat na všech úrovních. 

Někdy používám hudbu, speciálně vybrané nahrávky, pak Osho techniky. Použiju cokoliv z toho, co znám, ale často i vytvářím na místě léčivou pomůcku přímo pro vás. 

Cílem je vás podpořit ze všech možných stran natolik, abyste si v tématu poradili dále sami. :-) Témata jsou možná jakákoliv, neb já hlavně měním úhel pohledu na ně, učím jinému přístupu k tomu, co je. Laskavě, důvtipně a hravě. 

Bereme to komplexně, od vašeho těla, přes veškerou vaši žitou realitu až k podstatě vašeho bytí. Nalézt svou podstatu, která přesahuje vaši vlastní mysl je nejcennější dar, který si sami sobě můžete dát. TO se stává tou nejmocnější berličkou, při jakýchkoliv těžkostech, v celém vašem životě. 

***

Nahrávky, dnes již i vizuální nahrávky jsou takový malý poklad - neb přenášejí energii a během opakovaného poslechu můžete uslyšet i to, co jste napoprvé přeslechli. Při každém poslechu můžete uslyšet něco nového, protože nahrávky vznikají v silném toku energie, v živém autentickém přenosu. 

V některých případech či na vaši žádost vytvářím i osobní nahrávky zamířené přímo na vaši strukturu. 

Kde? Zkušenost mi ukázala, že téměř kdekoliv. Často mě má cesta zavede přesně směrem, kde si mě někdo volá. Mohu zajet i k vám, docela často navštěvuji lidi u nich doma, běžně se setkáváme v Praze, Brně, a Jičíně. U vás či u mě doma je výhoda v tom, že neplatíme za nájem prostoru.

Jinak je mé působiště: Malé Kyšice (30 minut za Prahou směr Karlovy Vary). 

Kdy? Hlavně ve chvílích krize, růstu, zmatku, zoufalství nebo změny. Tam totiž velmi pomáhá i správné načasování. Anebo - kdykoliv, když vás něco ke mně zavolá. Nejlepší doba je - hned. Neodkládejte se, dejte si přednost, důležitost. 

 Nebojte se zavolat, pro mě je to naprosto v pořádku. Tel. 736455107. Když právě nejsem na příjmu, volám zpět. 

Většinou pracuji s lidmi, kteří za:

a) vědí, že mají nějaký problém, ale nevědí jak na něj, už nemají sílu mu čelit, dosavadní metody jim nefungují, nechtějí na to být sami, mají z něho strach. 

b) není jim dobře, buď fyzicky nebo psychicky, cítí že něco je špatně, jsou vyhořelí, zdeptaní, vyčerpaní, frustrovaní a neví proč.

Konzultace osobní - TOP! 

Konzultace rychlé telefonické či skypové na nasměrování - s mailovým shrnutím, abyste na nic nezapomněli.

Dle domluvy je možné i dlouhodobější osobní průvodcovství.

Ceník této služby najdete ZDE:

 

*Nevědomí je oblast lidské psychiky, ležící mimo sféru vědomí. Psychologie rozlišuje osobní nevědomí a kolektivní nevědomí. Ve filosofii se mluví o nevědomí v souvislosti s přírodními procesy, které směřují k cílům nebo se projevují účelně, aniž by byla evidence o jejich důvodech a motivech.

**Podvědomí je v současné době rozšířený výraz pro to, co psychologové označují jako nevědomí. Oba tyto výrazy významem v podstatě splývají, ale nevědomí je přesnější, protože my o procesech a asociacích, které se v něm odehrávají, skutečně nevíme a vědomě je lze jen velmi těžko ovlivnit. Podle Sigmunda Freuda například v našem podvědomí vzniká jakýsi nevysvětlitelný odpor k něčemu (někomu), který se v případě, že se jej pokusíme překonat, nebo ignorovat, se přetransformuje do jiného pocitu a nás pak například bolí hlava, jsme unavení nebo máme celkově melancholickou náladu, popřípadě se chováme podivně a nevysvětlitelně.

V našem podvědomí je uloženo velké množství „informací“, tedy vzpomínek, pocitů, asociací, postřehů, i podprahových vjemů. Podvědomí vyvolává naše pocity, nálady i jakési nevysvětlitelné názory na věc. Podvědomě reagujeme na podněty. Všechno to, co je v něm obsaženo, se nějak propojí a dá nám výsledek, který poté ovlivní naše racionální rozhodnutí. Způsobuje i takzvaný šestý smysl.

Jste z dálky? Zamluvte si ubytování v okolí (ráda pomohu) a můžeme zapracovat ráno, večer a opět ráno, nebo to rozdělit na víc dní dle vaší potřeby. Můžete si to doplnit regenerací ve zdejších lesích, potocích a na místních starobylých silových místech. Cena dle domluvy

Jak o sebe pečovat E-BOOK

Jak o sebe pečovat E-BOOK
Cena: 333,00 Kč

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 128,00 Kč

Tanec divošky

Tanec divošky
Cena: 220,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Nejbližší akce

Vlčice - cyklus

Místo konání: Rekreační objekty pod číslem popisným 232 Lipnice nad Sázavou
Datum konání: 17.01.2020 - 21.06.2020.,
od: 18:00. - 15:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Ženy v pohodě na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh