pá 16. 10. | Beránkův Mlýn

Otec- možnost mého zrání

Vztah s otcem nám ovlivňuje vztahy k mužům. Je to náš prvotní kontakt s mužskou esencí.
Tickets Unavailable
Otec- možnost mého zrání

Čas a místo

16. 10. 2020 17:20 – 18. 10. 2020 16:00
Beránkův Mlýn, Dvorecko, 285 22 5, Česko

O události

Oba rodičovské vztahy jsou stejně důležité. S tématem Matky se setkáme zase brzy na jaře v 2021. Často se celoživotně zabýváme jedním z rodičů a druhý zůstává v pozadí naší pozornosti. Oba vztahy nás ovlivnili a to třeba i svou nepřítomností.

Videopozvánka zde:

Vztah s otcem nám ovlivňuje vztahy k mužům. Je to náš prvotní kontakt s mužskou esencí. Pokud otec nebyl v našem dětství přítomen, může to podpořit naši nejistotu. Pokud byl slabý - můžeme mít tendenci takto vidět muže. Pokud byl dominantní - můžeme se mužů bát. Pokud budete mít v sobě na otce vztek, snadno se vám promítne do vašeho vztahu s partnerem. A podobně. Opět - nezabýváme se jimi )otci), ale tím, co si v sobě z toho vztahu či nevztahu neseme. Učíme se přijmout zodpovědnost za vše, co cítíme. Učíme se z toho vytěžit to dobré pro nás. Podíváme se na to, co z toho nás ovlivňuje ve vztazích s muži.

Víkend je delší doba, a tak věřím, že budeme mít možnost se dotknout i hluboce uloženého ženského vzteku na muže. To ani nemusí být z těchto našich životů... a přesto v sobě někdy otevřeme tak temné místo, objevíme takovou sílu, že nás může až vyděsit. Ale není cesta to potlačit, zavřít v sobě a snažit se být o to víc hodná... Nebojme se sil, které se v nás objevují...pojďme je prozkoumat. Budeme si také sytit a léčit svá bolavá a hladová místa. To nám pomůže k tomu, abychom nebyly tak naivní a zmanipulovatelné.

Přesah u matky - byl k archetypu matky Země, či Bohyně Matky. U Otce máme přesah k božskému Otci. Otevření se pro tento druh podpory.

Nehrabeme se v minulosti, setkáváme se s tím, co je v nás právě teď.

Což je přístup, který zároveň předávám. Měníme vědomí v těchto tématech. Učíme se, jak na sebe laskavěji.

První večer je vždy o sdílení vašich životních příběhů - v souladu se tématem semináře. Ve vašich slovech vyhledávám místa nevědomých omezení, která si zaznamenávám. Na základě těchto poznámek pak tvořím živý program z přítomnosti tak, abych se trefila přímo do vašich konkrétních témat a to s použitím Osho meditačních technik, sdílení, na místě pro vás vytvářených vizualizací a dalších všemožných aktivit. Nebude chybět ani tanec nebo cvičení. Vždy propojujeme ducha s tělem. Linie semináře je vedena od: nalezení nevědomých omezujících struktur, míst, která si samy nevidíte, nebo jim nedáváte důležitost. Poté se věnujeme doléčení, přeměně a pochopení těchto míst. Nakonec se zaměřujeme na nastolení nového fungování již ve zdravém duchu. V programu bude zakomponována i skupinová práce pro objekt, v sobotu a v neděli 1 hodinu - to znamená - že se dělá tzv. karma yoga, tedy hodina práce denně na mlýně - ženy plejí, sázejí, uklízejí a podobné práce. Tato nezištná práce pomáhá hezky uzemňovat a zároveň se u toho mnohé děje. Skupinová práce v praxi obyčejnosti má v sobě i potenciál ženského propojení tak, jak to zažili naši předci.

Co s sebou bude zasláno přihlášeným. Cestu vždy společně domlouváme, není problém vás i někde vyzvednout. Strava je výborná veganská. Ubytování je privátní, jste u přátel v pokojích po dvou až třech. Stravovací vyjímky prosím hlaste. Napište mi i, pokud berete antidepresiva. Děkuji.

Na místě platíte v hotovosti příspěvek na ubytování a stravu - 1600Kč. Cena vstupenky je za program. Celkem tedy 3800Kč

Cca týden po semináři dáme společně online setkání, abychom si popovídaly o vašem dojezdu. Někdy jsou návraty domů překvapivé a mým záměrem je, abyste co nejvíce uměly skutečně uvést do žité praxe.