Krok za krokem k sobě blíž

Home > Autorský E-SHOP > Krok za krokem k sobě blíž

Magdin autorský E-SHOP k vaší službě

1 199 Kč
Skladová dostupnost:Skladem  • Popis

Popis k výrobku: Krok za krokem k sobě blíž

Soubor audií na doma.


Tento of-line doprovodný program je složen ze tří úrovní, tak -  jak se ideálně ukázaly po roční práci se stovkou klientek v psané on-line formě konzultací. 93 nahrávek, které se prolínají, doplňují tak, aby obsáhly široké pole přístupu k sobě. Díky všem ženám, které program již absolvovaly, se vám do rukou dostává ucelený komplex témat. Od základních nástrojů, po ty hlubší. 


Nahrávky jsou bez úvodu, rovnou k tématům. Jsou různě dlouhé. 
Při jejich používání se naučíte k sobě přistupovat hravě, s láskou a zároveň chytře. A širším vědomím všech souvislostí. To vše vás dovede k uvědomělejšímu životu a také k přirozené moudrosti. Nahrávky nestačí jen poslouchat - je třeba je skutečně používat, praktikovat nabídnuté. Zapojte svoji aktivitu, zlehka a nenásilně. Všechny nahrávky si lze stáhnout do svého přístroje. Respektujte prosím autorská práva a neposílejte je dál!  Doporučíte-li koupi - umožňujete mi volněji pro vás tvořit. Pro ukázky nahrávek rolujte dolů.


Pokud by vám nestačil tento doprovod, můžete mě vyhledat osobně, anebo připojit Korespondeční konzultace. kde vám nahrávám komentář k vašim mailům, rozpoznávám vaše nevědomé pasti a cíleně doporučuji, na co se přesně zaměřit. 


Co obsahuje Krok za krokem...
1. Úroveň vás nasměruje a naučí - položit kvalitní základy. Tato úroveň je rozpracovaná nejvíce a ač si myslíte, že jste už dál - nepřeskakujte ji. Neb má zkušenost je, že často jdeme jen povrchně, přečteme, zaznamenáme, všechno víme, všemu rozumíme - ale nepoužijeme skutečně na sobě tak dlouho, abychom zažily nějaký efekt.


Skládá se tři kategorií.


1. Základ
a) Mysl - je třeba dobře porozumět, jak vlastně naše mysl funguje a jak tedy na ni. Umět obejít její naučené fungování. 14 audií
b) Tělo - přesunout pozornost k tělu přináší možnosti, jak se jinak cítit. Dostáváme se do většího kontaktu se sebou. Tady umíněně opakuji několikrát i stejné prvky, neb začít se vnímat je prostě základ všeho! 21 audií.
c) Duše - Nejsme jenom tělo, je toho v nás víc. Kudy k tomu? V tomto bloku skládáme mozaiku z různých podnětů, které také tvoří základ. 19 audií2. Úroveň vás vede k Rozšíření vědomí.
Rozšířené vědomí ( a srdce) pomáhá nebrat si věci tak osobně. Vede k uvolněnému nadhledu a zároveň nepodporuje žádné iluze. Vede k větší pravdivosti. 20 audií3. Úroveň vás vede k jádru. K vyší bytostné podstatě. 
K uvědomění svého pravého já. Neb právě tam najedete svobodu, uvolnění a lásku.
19 audií.


Nahrávky je doporučeno poslouchat postupně. Ne víc jak jednu za den. Lépe být s jednou nahrávkou několik dní, než jich vyslechnout několik najednou. Nechte si je v sobě rezonovat, sami nad ní rozjímejte, několikrát ji použijte.
Příliš spěcháme. Žijeme desítky let nějak, a pak chceme zázraky do dvou dní. Toto jsou audia minimálně na tři měsíce, lépe však na půl roku, rok.
Nahrávky, které vás nejvíc osloví, zařaďte jako denní praxi do svého života, aby se staly vaší žitou realitou. Nejde o to, na chvíli používat pomůcky, je třeba proměnit své denní návyky. Nechat do nich vklouznout podporující prvky.
Pozor! Všimněte si, zda jsou nahrávky, do kterých se vám vůbec nechce, které odmítnete na první dobrou, že toto nepotřebujete! Tak na ty se zaměřte úplně nejvíc. :-) Ne, skutečně nemusí být pro vás vhodné, ale nejdříve si to v sobě prověřte. Funguje jednoduchý princip. Když něco nepotřebujeme, tak vyslechneme a cítíme klid. Když nás něco irituje, něco nás odpuzuje, nebo se rozjede vnitřní obhajující dialog, tak tam pro nás něco je. Kdybyste si s něčím nevěděly rady, napište mi.
Magdala@magdakrepelkova.cz 


Jak to funguje? 


Po zaplacení on-line (go-pay, karta) vám přijde obratem e- mail, kde budete mít přístup do členské sekce. Tam najedete na audio průvodce a rozbalí se vám všechny nahrávky.


Po zaplacení převodem na účet, vám přístup zašlu ručně, ihned, jak budu na příjmu. Dál platí vše stejně. Ukázka č. 1 je z kategorie TěloUkázka č. 2 je z kategorie MyslUkázka č. 3 je z kategorie DušeUkázka č. 4 je z kategorie RozšiřováníUkázka č. 5 je z kategorie Jádro


Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Krok za krokem k sobě blíž

Krok za krokem k sobě blíž
Cena: 1 199,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 169,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Českém ráji

Místo konání: dle domluvy, možno i u vás doma Jičín, Turnov, Sobotka a okolí
Datum konání: 19.08.2020 - 19.08.2020.,
od: 10:00. - 19:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh