Lenka

Home > Příběhy > Lenka
AAA
velikost textu

Dobrý den paní Magdo,

na základě Vaší prosby posílám svůj příběh jako inspiraci a naději pro ženy. V pubertě jsem si připadala jiná, větší než ostatní, outseider. Ve 13 letech jsem se najednou nevešla do kalhot a přibrala jsem během dvou měsíců asi 5kg. V té době jsem se platonicky, ale neopětovaně zamilovala a toužila jsem být jiná, lepší. Myslela jsem si, že když budu hubená, budou mě mít muži rádi. Omezila jsem jídlo a zhubla jsem, ale po nějaké době opět přibrání a zase hubnutí, tentokrát už to nešlo tak lehce.
Jídlo se v té době stalo středobodem mého zájmu. Ve 14 letech jsem objevila cvičení - aerobik, kondiční kulturistiku a možnost tvarovat tělo, poznala jsem spoustu stejně zapálených žen. Nakonec jsem se stala i cvičitelkou. Cvičila jsem každý den a někdy i vícekrát denně a přesto váha nešla dolů, nepouštělo mě to a pokud ano, tak pouze na krátkou dobu a opět jsem přibrala. Přísné diety střídaly obrovské přejídání a výkyvy váhy se pohybovaly plus mínus 10 kg během krátké doby. Záviděla jsem lidem, co mohli sníst, co chtěli a nic nemuseli řešit. Vyčítala jsem si každé sousto, nenáviděla jsem své tělo, cítila jsem se opuštěná a osamocená. Před spolužačkami ve škole jsem nejedla a doma jsem se přejídala. Cítila jsem se opravdu šťastná pouze, když jsem jedla.
Později v dospělosti jsem pochopila, že to byla touha po lásce. Ve 22 letech mi zemřel táta, život jakoby se mi otočil naruby, totální zlom a nastartování novým směrem. Přes různé kurzy a prací na sobě jsem sloupávala pomyslné slupky cibule a dostávala jsem se k příčinám přejídání v psychice a postupně jsem začala mít ráda sama sebe i své tělo. V době těhotenství jsem s pomocí Sama Fujery (strava dle přírodních zákonů), začala postupně krůček po krůčku měnit jídelníček a stravovací návyky. Hlavní motivací se stalo zdraví, postupně jsem začala cítit změny a pokračovala jsem dále. Novou stravu jsem začala milovat a jídlo si vychutnávat, nevyčítat si a hubnutí se stalo vedlejším efektem. Důležité bylo také léčit psychiku, vztahy k rodičům, k sobě, ke svému tělu.
Nyní je to už 12 let co nepoužívám klasické alopatické léky, vše řeším přírodními prostředky a poslouchám své tělo. Za dva měsíce mi bude čtyřicet, miluji své nádherné 185 cm vysoké tělo a cítím se a vypadám mnohonásobně lépe než ve 20 letech. Jsem na cestě a nadále z pozice dospělé ženy léčím svá hluboká minulá zranění svých vnitřních částí. A tímto děkuji všem úžasným lidičkám, kteří mi na mé cestě pomohli, mému milovanému muži, dceři Natálce…

S láskou Lenka Wastlová -  Cesta srdce

 

Světlem sama sobě

Světlem sama sobě
Cena: 349,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Barevné okamžiky

Barevné okamžiky
Cena: 269,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Praze

Místo konání: Srbská 2, Harmonizační studio Osm, blízko stanice Hradčanská Praha
Datum konání: 19.02.2019 - 19.02.2019.,
od: 10:00. - 18:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Ženy v pohodě na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

+420 736 455 107
m.krepelkova@zenyvpohode.cz

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh