Šárka

Home > Příběhy > Šárka
AAA
velikost textu

 Milá Magdičko,

I já bych ráda přispěla svým příběhem..

Jak začít - mým životním tématem je moje tělo, v poslední době sebe-láska..

Za svůj život jsem si prošla ledasčím, hlavně pocity viny a začala jsem se trestat - sebe a své tělo, neměla jsem se ráda, nesnášela jsem se, dokonce jsem své tělo ani nevnímala, i když rostlo do velkých rozměrů, já jsem to nechtěla vidět, "vypěstovala" jsem si záchvatovité přejídání. Jak to tak v životě bývá, probudila mě krize ve vztahu s manželem, najednou jsem začala vnímat, že něco není v pořádku a začala jsem chtít strašně moc zhubnout - zkoušela jsem kde co, počítání kilojoulů, krabičkovou dietu, cvičení s trenérem, hledala si odborníky - ale vůbec to nešlo - až nastal zlom.

V roce 2012, když jsem k jednomu takovému odborníkovi měla jít, mě na přechodu pro chodce srazilo auto, do ordinace už jsem nedošla. Byl to šok - člověk má pořád pocit, že má dost času, že se mu nic podobného nemůže stát… najednou ten šok, že jsem smrtelná, že už tu zítra nemusím být.. zamávalo to se mnou, ale zároveň jsem s odstupem času pochopila, že to bylo jen varování - "probuď se", děláš něco totálně špatně.

Tento zážitek mě posunul úplně jinam, do jiné sféry - "náhodou" jsem od kamarádky dostala tip.. začala jsem navštěvovat ženské kruhy, konkrétně Mohendžodáro - Tantra jógu pro ženy, začala jsem hledat úplně jinde, přestala jsem odkládat věci - vždy jsem vše odkládala až zhubnu.. šla jsem k jedné módní návrhářce, která i na mou postavu našila krásné oblečení.., přišlo ke mně hodně knížek - nejzásadnější pro mě byla: „Ženy, které jí ve svitu Luny.“ Tam jsem hlavně pochopila - proč a kde nastala ta příčina s mým tělem.. byla jsem v dětství několikrát sexuálně obtěžovaná, mimo jiné můj otec nezvládl můj přerod v ženu a já to konečně pochopila, byla to úleva, zjištění, že jsem v pořádku..

Na své cestě jsem potkala mnoho lidí, kteří mě posunuli a pomohli, ale nejkrásnější zjištění u mě nastalo, když jsem zjistila, že vše člověk najde u sebe, že je důležité mít se rád, i přes všechno, co se nám na sobě nelíbí, že tělo pracuje pro nás, ne proti nám - například, kdybych neměla takový airbag na břiše, mohla ta srážka dopadnout mnohem hůř, v těhotenství mi mé břicho zachránilo dceru, spadla jsem na něj – a nebýt airbegu... :)

Takže buďme tělu vděční, ono nám pomáhá, není proti nám - to naše Ego s námi cloumá... první krok k uzdravení začíná přijetím daného "problému".. a hlavně přijetím sama sebe - jak můžu chtít lásku od někoho, když ji nedávám sama sobě.. okolí jen zrcadlí, co máme ve vztahu k sobě.. někdy se stačí mrknout kolem sebe..

 V současné době pořád ještě nemám vše dořešeno, pořád mám "velké" tělo a učím se sebe-lásce a sebe-přijetí, učím se žít tady a teď - někdy je to hodně těžké, každý by chtěl všechno hned :).

I tak jsem zjistila, že můj příběh může být inspirací pro jiné ženy - i když jsem ještě nezhubla :) - aby našly odvahu se sebou něco dělat, a můžu jim předat důležitou informaci, že na světě nejsou samy, je tu spousta dalších žen, které řeší obdobné problémy a můžou si být vzájemnou oporou.

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 128,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Krásná - Petra na cestě

Krásná - Petra na cestě
Cena: 250,00 Kč

Barevné okamžiky

Barevné okamžiky
Cena: 269,00 Kč

Jak o sebe pečovat E-BOOK

Jak o sebe pečovat E-BOOK
Cena: 333,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Praze

Místo konání: Srbská 2, Harmonizační studio Osm, blízko stanice Hradčanská Praha
Datum konání: 19.02.2019 - 19.02.2019.,
od: 10:00. - 18:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Ženy v pohodě na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

+420 736 455 107
m.krepelkova@zenyvpohode.cz

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh