Cesta ke svobodné duši

Den 1.                       Den 2.                       Den 3.                       Den 4.                       Den 5.

Dnešní den mám pro tebe bonus, dárek. Možná si totiž stále říkáš - no, dobře, ale kde na to vše mám vzít čas?  Jak mám dát prioritu sobě, když mám děti, manžela, povinnosti a tak dále? 

Rozumím, také jsem to tak měla. 

A přesto - to opravdu může fungovat jinak. Celý náš život může fungovat jinak... My můžeme fungovat jinak. 

když si tu svobodu dáme a pochopíme určitý životní princip. O něm jsem ti namluvila nahrávku. 

Ovšem - v čem je háček? 

Háček je pouze v tom, že si to musíš sama zkusit. že to nemůže pro tebe nikdy TY než udělat. že si skutečně dovolíš vytvořit si své vlastní zkušenosti. 

A přesně takto  poté vzroste tvá přirozená sebe-důvěra. Že si vytvoříš a pak posbíráš vlastní zkušenosti...

ALE nutně tedy potřebuješ si je nebát vytvořit. 

I ty "špatné" - tedy přesněji nefunkční a mylné. 

 

Stáhni si i bonusové pracovní listy 

Jak být ve flow
00:00 / 21:56

Ale mám pro tebe skvělou zprávu!  Můžeš si dát více času na zažití svobodného principu. Vstup se mnou do  kurzu Svobodná duše, kde půjdeme měsíc po měsíci celý půl rok. Pečlivě projedeme všechna témata, kterých se tvá svoboda může dotýkat. 

Začínáme už 1.12.2020 a půjdeme spolu až do 1.6 2021. Přejdeme spolu přes nádherně specifické, ale často i náročné období Vánoc i Nového roku a společně vstoupíme do jara, aby sis už léto mohla užít úplně nově. Budeš mě mít jako stálou inspiraci a motivaci, další ženy jako bezpečný podpůrný kruh a i samu sebe více a více stabilněji. 

Zde to budeme neustále pilovat a znovu připomínat. A také mnohem víc. Bude daleko více témat, kterým udeříme na hlavičku. 

Největší naše frustrace je zjištění, že většiny nesvobody si děláme my samy - ale je to i dobrá zpráva - že zase jen samy se z ní můžeme vymanit. 

Jdeš se mnou do akce?

Magda Křepelková

Pomáhám vám najít vaši ztracenou moc a sílu. 

Doprovázím vás ve chvílích, když se ztratíte, nevíte jak dál anebo na sebe zapomenete. 

Nejvíc mě v životě pozvedly situace, které mi byly nejméně příjemné. Těžké, bolestivé, šokující nebo urputné, ale dnes si jich nejvíce cením. Desetiletý boj s bulimií, loupežné přepadení na poště, rozvod po 22 letech, odchod ze stálého zaměstnání na volnou nohu.

Pro toto všechno vím, že ač se některé chvíle v našem životě zdají obtížné, šílené nebo bolavé - všeho lze využít dobře. 

Život se pro mě stal posvátnou cestou, na které se mohu setkat s čímkoliv. Naučila jsem si vážit daru života a nejvíc mě baví podporovat vás, na vašich posvátných cestách.

DSC08651-5 (1).jpg