Cesta ke svobodné duši

Kurz je dostupný

Jak být ve flow

Nefunguje ti video?

Dnešní den mám pro tebe bonus, dárek. Možná si totiž stále říkáš - no, dobře, ale kde na to vše mám vzít čas?  Jak mám dát prioritu sobě, když mám děti, manžela, povinnosti a tak dále? 

Rozumím, také jsem to tak měla. 

A přesto - to opravdu může fungovat jinak, celý náš život může fungovat jinak... My můžeme fungovat jinak. 

Když si tu svobodu dáme a pochopíme určitý životní princip. O něm jsem ti namluvila nahrávku. 

Ovšem - v čem je háček? 

Háček je pouze v tom, že si to musíš sama zkusit, že to nemůže za tebe nikdo jiný než TY udělat.

A přesně takto poté vzroste tvá přirozená sebe-důvěra. Když si vytvoříš a pak posbíráš vlastní zkušenosti...

ALE nutně tedy potřebuješ si je nebát vytvořit. 

Jak být ve flow
00:00 / 21:56

Svobodná duše

on-line kurz od 25.6.2021

Ale mám pro tebe skvělou zprávu!  Můžeš si dát více času na zažití svobodného principu. Vstup se mnou do  kurzu Svobodná duše, kde půjdeme měsíc po měsíci celý půl rok. Pečlivě projedeme všechna témata, kterých se tvá svoboda může dotýkat. 

Začínáme už 25. 6. 2021 a půjdeme spolu až do 24.12. 2021. Přejdeme spolu přes léto, kde budeš moci používat praxi i venku, až do nádherně specifického, ale často i náročného období Vánoc  Poté ještě celé 3 měsíce mě budeš mít jako stálou inspiraci a motivaci. Další ženy ti pomohou sdílet bezpečný podpůrný kruh a ty díky tomu všemu můžeš samu sebe vnímat s větší láskou a stabilněji. 

Ve Svobodné duši to budeme neustále pilovat a znovu připomínat. A také mnohem víc. Bude daleko více témat, kterým udeříme na hlavičku. 

Největší naše frustrace je zjištění, že většiny nesvobody si děláme my samy - ale je to i dobrá zpráva - že zase jen samy se z ní můžeme vymanit. 

Jdeš se mnou do akce?