Cesta ke svobodné duši

Kurz je dostupný

Den 1.                     Den 2.                     Den 3.                     Den 4.                     Den 5.                     Den 6.

Objevit, dovolit si a uznat svoji jedinečnost – o nic jiného tu ani nejde. Žít sebe.


Dovolit si najít a projevit své ANO i NE je projev sebelásky.


Víte, že naše srdce má obrovskou kapacitu? Co je vlastně soucit?


Jak mocně nám umí posloužit smích?


Praxe: Mantra dne – DOVOLUJI SI nebo JÁ MŮŽU.


Pro možnost svobodně žít, je třeba přijít na to, co chceme. Dovolit si to objevit. Bez toho to nejde.


A na závěr si položte otázku: „Co by teď udělala láska v mém životě?“

Za jeden týden je téměř nemožné to vše vstřebat a skutečně uvést do plné praxe? To naprosto chápu. Proto jsem pro tebe vytvořila dlouhodobou možnost doprovodu. Od 1.12.2020 do 1.6.2021 se můžeme setkávat, podporovat  a rozvíjet v kurzu  Svobodná duše. Půlroční cesta ti dostane pod kůži tu nejlepší praxi, nenechá tě znova usnout a také můžeš objevit mnoho dalšího. Chceš vědět víc? 

Magda Křepelková

Pomáhám vám najít vaši ztracenou moc a sílu. 

Doprovázím vás ve chvílích, když se ztratíte, nevíte jak dál anebo na sebe zapomenete. 

Nejvíc mě v životě pozvedly situace, které mi byly nejméně příjemné. Těžké, bolestivé, šokující nebo urputné, ale dnes si jich nejvíce cením. Desetiletý boj s bulimií, loupežné přepadení na poště, rozvod po 22 letech, odchod ze stálého zaměstnání na volnou nohu.

Pro toto všechno vím, že ač se některé chvíle v našem životě zdají obtížné, šílené nebo bolavé - všeho lze využít dobře. 

Život se pro mě stal posvátnou cestou, na které se mohu setkat s čímkoliv. Naučila jsem si vážit daru života a nejvíc mě baví podporovat vás, na vašich posvátných cestách.

DSC08651-5 (1).jpg