Reference ke knize Barevné okamžiky

Home > Reference ke službám > Reference Barevné okamžiky
AAA
velikost textu

A taky jsem ti chtěla napsat, že jsem prožila nádhernou několikadenní novoroční oslavu, Oslavu Života - tanec, krásní lidé, rituály, cesta k sobě... a tento další rok věnuji sobě a budování lásky ke svému tělu a duši. Po návratu jsem jedním dechem přečetla tvou knížku Příběh ženy. To tam sedlo jak buchta na pekáč:-))) a taky se mi teď v hlavě z různých podnětů objevují střípky z knížky Barevné okamžiky.
Cítím velkou vděčnost, že mám tu čest znát osobu, která stojí za těmi řádky. Jana


Dobrý večer, Magdo. Konečně jsem se i já dočkala knížky od Vás - skutečně mi ji přinesl Ježíšek (jak sliboval). Přiznám se, moc se mi do čtení nechtělo. Knižku v klidu, a už vůbec ne celou, jsem si přečetla...ani nevím kdy naposledy. Barevné okamžiky jsem z pouhé zvědavosti otevřela, kvůli věnováni, které tam na mě čekalo. Oči mi sklouzly na první řádky a... už jsem nemohla přestat číst! Naprosto mě příběh lapil a nepustil. Dokonce jsem jako malá holka četla v noci s baterkou pod peřinou, abych nebudila manžela a děti, které s námi ještě sdílí ložnici:-). Můj všímavý manžel si vzal druhý den děti ven na procházku, abych měla na čtení klid. A já jsem doslova zhltla všechny příběhy. Knížku jsem pak položila na stůl, nechala jsem v sobě doznít emoce. Brečela jsem. Je to sila! Tohle jsem fakt nečekala. Děkuji Vám za vše. Barevné okamžiky mají v mé knihovničce místo a čekají na čas, kdy si je budou číst mé dcery. Bára


Ke knížce jsem se konečně dostala a přečetla a už při čtení mi chodilo: komu to ještě musím dodatečné dát k Ježíšku??
Tvoje knížka je dar i v březnu. Je skvělá. Je z ní cítit jak ten laskavý záměr nasměrovat dívky k sobě samým tak i to kopnutí do zadku ženským mého věku! Aspoň já to tak vnímám. Každých pár stránek jsem slyšela tvůj hlas: "Buď k sobě upřímná a otevři své srdce životu!" Díky Magdi. Pokračuj dál a dík, že jsi a tvoříš a sdílíš .Eva


Ještě jsem chtěla připsat, že co jsem začala číst Barevné okamžiky, tak jsem je zhltla jedním dechem:-) Moc krásně napsané a opravdu čtivé:-) Moc se mi její čtení líbilo a doporučuji dál. Jana


Ahoj Magdi,
chtěla bych ti pogratulovat k další krásné knížce.
Je to fakt nádhera! Pro mě je to, jak pohádka.
A to je můj největší MŽIK: Opravdu je toto možné žít? .... celou knihu jsem měla pocit, že jsem ve snu - v pohádce a - Já těm holkám tááák záviděla!! A víš, co nejvíc?
1.Ikdyž to chvílemi měly všechny těžké (některá víc, některá mín), přišlo mi úžasné, jak umí vnímat své pocity, svůj vnitřní hlas - ikdyž je třeba ze začátku moc neposlouchají! ....Kde a kdy zmizely ty moje hlasy? Proč jsem jim nenaslouchala?
2. porozumění ze strany matky - to jsem fakt nedávala! Chceš mi říct, že opravdu existují takové matky? Které umí vyslechnout, pochopit, povzbudit a při tom nesoudit, nekritizovat a nepoučovat. Uauuu???? To je pro mě opravdu pohádka!!
Vůbec bych neřekla, že to je pro dívky, které začínají sexuálně žít - možná to tam máš napsané,aby to tyto dívky zaujalo (to bych chápala - skvělý tah :-)).
Podle mých Mžiků bych tuto knihu doporučila pro:
1. všechny mladé dívky, které začínají vnímat, že se nějak vyčlenují ze společnosti ( rodiny, kolektivu, atd) - prostě začínají dospívat a normy okolí jim dávají najevo, že jsou "jiné" a ony neustále řeší v hlavě, zda nejsou špatné - zda ty hlasy, co uvnitř vnímají, že nejsou špatné?
2. všechny matky těchto dívek, aby si uvědomily, jak nechat své milované dítě žít!!! NECHAT ŽÍT JEJICH VLASTNÍ ŽIVOT!
3. pro všechny ženy,(mladé až zralé ), které si můžou vzpomenout, že ten hlásek v nich ještě pořád je a že ho můžou začít poslouchat - kdykoli!!!

Tak toto jsou mé mžiky!!
Moc děkuji, že jsem mohla být jednou z prvních čtenářek a ještě jednou moc děkuji, že jsem Sudička této knihy. A taky jsem vděčná, že jsem uvedena na jedné straně s panem Bernardem - to mi hlavně můj Luke závidí!! :-) :-)

Už se moc těším na další tvoje dílo!!!
Píšeš skvěle - lehce - čte se to samo, jedním dechem!!!

Takže co dodat? :-)
DĚKUJI!!!!!!!!!!
Zuzana Olivová


Ahoj Magdi,

tak jsem už přečetla tvoji novou knihu :)
Předně musím říct, že smekám před tvou schopností psát čtivě a poutavě. Příběhy se skutečně čtou samy a jedním dechem. Také se umíš opravdu mistrně vcítit do uvažování mladých dívek a do jejich pocitů, a zachytit je věrohodným způsobem na papíře. Chvílemi jsem měla pocit, jako bych si četla ve vlastním deníčku z doby okolo 18 let :-D Je to hodně jiné, než kdybys popisovala příběh očima zralé ženy a to je dobře, protože takhle si myslím, že to bude pro dívky tohoto věku srozumitelné a budou schopny se do toho nacítit. Bylo zajímavé sledovat, jak se každá ta dívka v průběhu děje vyvíjí a zraje a stává se více napojenou na sebe sama. To poselství skryté v každém jednotlivém příběhu je velmi přímočaré a jasné, takže rozhodně se ti povedlo srozumitelným způsobem komunikovat to, co by si dívky měly z tvojí knihy odnést - respekt k sobě, svému tělu a své intuici. Navíc je tam hezky popsáno, jak díky tomuto procesu získávají respekt svých rodičů a jak i oni se díky tomu proměňují a stávají se více chápajícími a uvolněnými. Dialogy - výborné, hodně ze života.

Pro mne je stále na pomyslné první příčce "Světlem sama sobě", ale asi na druhé místo bych zařadila tuto knihu (ty další dvě si budu muset zas někdy znova přečíst a víc si je připomenout, ale mám pocit, že tady je vybroušenější tvoje psaní).

Takže jsem moc ráda, že jsem si knihu mohla přečíst a že si ji teď můžou přečíst mladé dívky a jejich matky a odnést si z ní cenné informace, a věřím, že léčivě může působit i na ženy, co už toto mají dávno za sebou, protože jim to něco důležitého připomene. 

Mne osobně se to téma vnitřně až tolik nedotýkalo - měla jsem velké štěstí na samé hodné citlivé partnery, ale je pravda, že i já mám své rezervy v komunikaci v intimní oblasti (a hele - zrovna jsme to včera a dnes řešili tady u nás, takže taky vtipná shoda :-D), takže i pro mne tam je dobrá připomínka.


Už se těším na další dílko ;) pa,

Míša Pavlíková - Cesta skrz


Já už Barevné okamžiky pŕečetla- je to čtivé, pěkné. I plynoucí poučeni .....:-)
Děkuji
Věra K.


Dočetla jsem... kniha je velmi silná..
První příběh se mnou zacloumal, to jsem ti psala, u druhého jsem se o Katku bála a čekala, že spadne do problému s poruchou příjmu potravy..objevila se ve mě obava o svou dceru, třetí příběh - nádhera..cítila jsem svou vnitřní touhu se otevřít životu..občas se mi taky ději nádherné věci a zázraky, ale bohužel se jich pak leknu a zavřu se, jsou tam pochyby, jestli opravdu to může být vše pravda, je tam váhání a nedůvěra, ale tak ráda bych se tomu proudu poddala..dovolila si to, byla svá a kašlala na to, co si řeknou lidi

Děkuji Magdi, nejen za knížku..jsi mi velmi blízká..
Pa Šárka 


Tak jsem to dočetla, doslova jedním dechem. Cítím, jak to ve mně pracuje. Příběh Kamily je pro mě jednoznačně nejhlubší a nejautentičtější. Je v něm vtisknuto tvé poznání. Já bych asi spíš byla schopna vylíčit to Katčino sebetrýznění než Kamilin tanec životem.
Sakra, já se potřebuji pořádně uvolnit, ale nějak bezpečně. Sice boduji svým vhledem a schopností klidu, ale k čemu je to samo o sobě dobré, když jsem na sebe jako pes nebo jako řádová sestra na novicku? Uaaa :-):-):-) Veronika


Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 169,00 Kč

Krok za krokem k sobě blíž

Krok za krokem k sobě blíž
Cena: 1 199,00 Kč

Barevné okamžiky

Barevné okamžiky
Cena: 250,00 Kč

Nesmím přibrat. E-book a audia

Nesmím přibrat. E-book a audia
Cena: 333,00 Kč

Mámou v pohodě

Mámou v pohodě
Cena: 650,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Českém ráji

Místo konání: dle domluvy, možno i u vás doma Jičín, Turnov, Sobotka a okolí
Datum konání: 19.08.2020 - 19.08.2020.,
od: 10:00. - 19:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh