Reference ke službám

Home > Reference ke službám > Reference ke službám
AAA
velikost textu

Dobrý den Magdalenko, ( věřím, že Vás dnes mohu tak oslovit:-)

nedávno jsem jela do Prahy vlakem, byla sama v kupé a konečně si mohla v klidu poslechnout Vaše doporučené nahrávky Rodiče a Čištění vztahů.

Byla jsem v úžasu, když jsem poslouchala rodiče a začala se usmívat, jak jednoduchá a krásná slova jste použila. To uvědomění, že ročiče nepřijímáme takové, jací jsou.. .Moc jsem si ji užila a budu využívat dál, protože to spojení s archetypální matkou mi pořád moc nejde.

Při meditaci čištění vztahů s mou dcerou jsem cítila velkou úlevu...a druhý den mi dcerka řekla: "Maminko, já mám dnes takovou radost a NEVÍM z čeho? To mi nikdy neřekla a od té doby s více směje.

Tak jsem Vám chtěla moc a moc poděkovat!!!!! Irena


Ahoj Magdi,
s vírou a pokorou děkuji tobě.....Magdi!!!

Děkuji, že si začínám dovolovat BÝT, být sama sebou.

Když jsem přicházela na tvůj cyklus, věděla jsem co bych měla, co bych neměla, co by měli druzí, co dělám špatně, co mi vadí.........
V průběhu jsem zjistila, že nic nevím.
A teď vím, že jsem!!!!!!
.
Každý z těchto živlů se mnou zatřásl!!!!!!!!! Já se začala zpomalovat až jsem se úplně zastavila. Zjistila jsem, že nevím co chci a nechci, protože NEVÍM KDO JSEM a kde jsem!!!!A tak stojím na místě a pozoruji sebe a své okolí.
Nechci nic měnit, chci jen zjistit kdo jsem JÁ!
A tak pozoruji co cítím. Dovoluji si poznávat sama sebe. Nejen svou duši ale i své tělo. je to překrásný stav potkat se sama se sebou a dát si lásku a pozornost.Zjistit, že každičký kousek mého těla touží po doteku a vášni.
Přijímám situace, tak jak jsou a pozoruji co cítím.

Magdi, děkuji že jsi mě naučila říkat ANO a NE!!!! Vždyť já se můžu rozhodnout, můžu si vybrat!!!!!


Děkuji sobě že můžu cokoliv a nemusím nic.

Děkuji ZEMI, OHNI , VĚTRU A VODĚ že jsou mou součástí.
Stojím tu sama před sebou úplně nahá s otevřeným srdcem a dovoluji si žít svůj život!!! Dívám se na tu krásu která tu je, kterou jsem i já. Vše co je ve mě přijímám. Už nechci bojovat sama se sebou, chci se respektovat. Přijímat vše co je mé.Děkuji za ten klid a svobodu, kterou jsem prožívala při rutuálu vody!! A ponechávám si ho navždy v sobě.

Děkuji Magdi, že tento kus mé cesty jdeš se mnou. Někdy jsi dál, někdy blíž. Jsem šťastná že s tebou mohu potkávat.
Děkuji, že mohu odhodit všechny předsudky, doměnky, strachy (nějaké si nechávám) a hodnocení. Až mě to děsí, že se odhaluji a uvolňuji až moc.Ale pak zjistím, že letím. nechci tahle břemena, která mě brzdí a táhnou k zemi. Odmítám tu tíhu nést.

Děkuji, že jsi!!

KateřinaMoc Tě zdravím.

Už delší dobu Ti chci napsat email.

Chtěla bych Ti hlavně poděkovat za ten Audio balíček pro sebeléčení. Je to pro mě teď obrovská podpora, jako takový maják, který mě navede k sobě a k té své síle, nevím, jak přesně to vyjádřit, ale mám teď období, kdy uvnitř mám spoustu zmatků, pochybností, strachů a nejistot, občas velké splíny, a právě v těchto chvílích, v tom zmatku a pochybostech o sobě, pocitu viny, mi ty nahrávky nesmírně pomáhají. Měla jsem náročnou situaci se svou spolužačkou, a je tam obrovská snaha nic nepokazit - pořád to moje téma, držet to, udržet si ji, ale to není jen u ní, ale u mnoha lidí a věcí. Ta kontrola a sevření... a v tu chvíli, jak přestala odpovídat a mě to hodilo do pocitů výčitek, pochybností, že jsem to celé pokazila, jsem si pustila nahrávku Bez viny. Tu si pouštím teď velice často a je to pro mě veliká pomoc, jdu k sobě, Tvůj hlas a ta esence Tebe je pro mě tak blízká a tak léčivá...i tím, jak je to do těla, do středu, mám v poslední době pocit, že hodně vše řeším, analyzuju, i takové ty duchovní věci, a je moc fajn a pro mě teď hodně léčivé v toto období, co teď mám, jít k sobě, do sebe, do těla a z toho čerpat tu jistotu a sílu, je to taková ta zdravá opora...nalezení středu v sobě. A asi i té spontánnosti, kterou u Tebe hodně cítím a pomáhá mi to, slyšet Tě... já si připadám hodně sevřená a ve strachu, něco udělat, říct, aby něco... ta role té hodné bezchybné čisté holčičky. Moc děkuji. T.


Ahoj Magdi,
děkuji za tvou zprávu. Chtěla jsem ti psát už několikrát ?? Psala jsem ti někdy v březnu, myslím, kvůli těhotenství, které jsme s partnerem neočekávali. Tenkrát jsi mi pomohla svou odpovědí a já se zanořila do svých strachů. Dala jsem si týden čas, můj partner se vydal po své trase do hloubi svých strachů a po necelém týdnu nás to svezlo k otevřenému rozhovoru. Když jsme si své strachy navzájem vypověděli, naplnilo nás to vzájemným soucitem a porozuměním. Přijmout ty strachy bylo najednou tak jednoduché, že jsme našli v naší neočekávané situaci zalíbení a postupně přicházela stále větší radost. Od té doby se vyplavily ještě nějaké další obavy, které když jsme si dovolili říct tomu druhému, rozklíčoval se nám nějaký bolavý zážitek z dětství. Život se stará různými cestami o.... o jakousi věc, kterou těžko pojmenovat.... ale je nám spolu dobře, teploučko, dokonce se mi ztratily křečové žíly, které se objevily s rostoucím bříškem. Teď už vím,že to s tím souvisí.
Magdi, děkuji ti za tvou odpověď plnou soucitu a pokory, která mi pomohla přestat s tou situací bojovat a otevřít si skříňku strachů.
Jsem za to vděčná.
Na znamení vděku jsem si objednala tvou tvorbu.  Katarína R


Děkuji Magdo,

Moc hezky a srozumitelne jsi to shrnula.

Ta návštěva u Tebe mi dala strašně moc...

Cítil jsem,jak z tebe jde energie a "radost", asi to neumím správně napsat....,ale fakt si mi pomohla.

Díky moc

Přeju Ti , abys i Ty byla šťastná,když dokážeš takhle pomáhat druhým.

Krásný večer
Petr


Drahá Magdo,
nevím jak Ti poděkovat za to, že jsi mi naslouchala a reagovala.
Snad mám v životě lidi, kterým mohu říct cokoli, ale nemohu čekat odpověď, která mně posune.
Jsem ráda, že jsem si Tě našla. Říkala jsem, co mně trápí a stalo se to všechno jen výchozím bodem, momentálním stavem, iluzí mysli. Naprosto v pořádku.
Nevím, jak jsi to udělala. Jsem připravená na takovou práci. Už konečně dokážu vnímat to co je a nechat to tak.
I když si při té terapii připadám jako největší blb, po tom všem co mám za sebou a bla bla bla. I kdyby mi desetkrát předtím ujel vlak. Jarča


Dobrý den Magdi,
moc moc děkuji za vše co pro nás všecičky tvoříš a děláš. Jsi Jedinečnou ženou s obrovským Srdcem na dlani a z Tvé práce je to neskutečně cítit. Tvoje slova mě hřejí u srdíčka:o)
Možná právě proto jsem s nadšením a radostí začala číst a poslouchat tvoje krásná slova a texty. Děkuji za ně. Možná se naše kroky ještě blíže potkají.

S láskou Ludmilka Kratochvílová.


A jedna čerstvá reakce z posledních sezení. Téma bylo - zaseklý vztah ke svému muži. Naštvané reakce na jeho reakce, taková hra dvou zraněných dětí. Což způsobovalo odcizování se. Důležité bylo, že si žena uvědomovala, že je ve hře její zranění, a že chtěla změnu. O mnohém z dětství věděla, a přesto tam zůstala ukrytá jedna emoční stopa, přiznání si, že jí otec vlastně chyběl. Její zranění ji znemožńovalo reagovat dospěle.

"ahoj Magdi,
ještě ve mně doznívá to dnešní sezení. Dalo mi to strašně moc a pár věcí je pro mě z toho povídání a prožitku opravdu hodně důležitých.
Např. to, že potřebuju cítit úctu ke zraněním manžela, a tedy k těm svým. To je pro mě hodně velký. Pořád jsem to měla tak, že jsem na ta zranění myslela, věděla jsem, že mě dost utvářejí, vlastně se díky nim litovala a na ta manželova "byla naštvaná" :), ale teď cítím, že je to úplně něco jiného. Mít k nim úctu. Uctít je, že to tak bylo, ale nepřiživovat si je, vlastně to neumím popsat, ale myslím, že jsem tomu díky tobě dnes porozuměla.
A druhá obrovská věc pro mě - u toho prožitku, jít do svého středu a vyživit se. Vždycky jsem slyšela, že tu lásku mi nikdo jiný nedá, že musím sama, neuměla jsem to uchopit, ale dnes pro mě extra důležité bylo to, že se můžu nechat vyživit pomyslně představou toho ideálního božského rodiče, že nemusím sama, ale můžu i přes něj (a vlastně to ve skutečnosti dělám sama), toto je pro mě strašně přínosný, úplně něco jinýho, myslím, že to mě bude krásně hojit...:)
Jinak ti chci ještě moc poděkovat, jak laskavě jsi mě tím provedla, bylo to krásný...

Cítím se dnes úplně jinak a k manželovi vnitřně taky cítím něco jinýho. Je to pravda. Když cítíš tu lásku uvnitř, cítíš ji i navenek, k těm ostatním...

děkuju, M. "


Děkuji ti, že jsi v těchto chvílích se mnou. Opravdu tě nevnímám jako terapeutku, ale jako průvodkyni i něco víc, prováziš mě, ať už vědomě či nevědomě spoustu let, taky jsem měla tendenci tě odstřihnout, ale vždy mě to zpět přivolalo k tobě, hlavně mě hodne inspiruješ tím, jak žiješ nebo spiš co ziješ..a vidím v tvém priběhu hledaní se i dost sebe.. líbí se mi, ze jsi nohama na zemi a hodně pracujes v těle.

Šárka


Magdi, ještě jednou moc děkuji...za všechno.
Setkání s tebou pro mě bylo nejen velmi poučné, dalo mi spoustu AHA momentů, ale zároveň velmi osvobozující.
Myslím, že mě všechny mé kroky, které jsem za ten více než rok podnikla, vedly přímo k tobě...s tvojí pomocí to celé
začalo dávat smysl.
Jsi úžasná bytost, cítila jsem se s tebou jako s velmi blízkým přítelem a s každým dalším setkáním povolovalo mé vnitřní
napětí a zároveň ve mně narůstalo přesvědčení, že nehodlám svůj život vzdát a že nebudu fňukat, ale budu se z něj
těšit, že se nebudu dál obviňovat, odpíchnu se od toho dna, začnu plavat a znovu se nadechnu.
Jsi zlatíčko..děkuji a přeji krásné vánoce.
Jana


Po osobní konzultaci

děkuji za mail a především za čas, který jsi se mnou strávila, přišel mi moc vhod.

Líbí se mi Tvůj zralý pohled (nadhled) a cítím na sobě jeho pozitivní vliv. Věděla jsem, že na sobě chci pracovat, teď mám zase o kus přesnější představu, na čem vlastně a jak. I za to děkuji. Vidím Tě jako takovou obdivuhodnou živelnou ženu, dřív bych v sobě cítila něco jako stud, že já taková být neumím a tak jsem špatná.
Vnímám trochu víc samu sebe, kým vlastně jsem, aniž bych automaticky zkoušela to nějak škatulkovat, sunout mantinely nebo hodnotit se, je to fajn. Vědomí, že můžu být a přitom někdy nejsem sebou je pro mě novější než bych čekala. Zjišťuji pomalu, kdo jsem. Těším se, co v sobě objevím a snad se neztratím (; vidím před sebou ještě spoooustu nepoznaného, ale už si kvůli tomu nepřipadám nedostatečně, těší mě ty strhující obzory v dálce.
Shrnující mail si budu muset asi vytisknout, je pro mě takovým tahákem, uf (:

Měj se krásně ((:

Ještě naposledy, mockrát děkuji

Eliška


Po skypové konzultaci. S paní jsme se neznaly, a mluvily jsme spolu poprvé 1 a půl hodiny. 

"Dobrý den, chci pozdravit a poděkovat. Cítím se moc dobře.
Děkuji
Včera jsem jen tak zajela za svými rodiči a povídala si s nimi, bylo mi krásně, vše ze mě padá a uvolňuje se. Dokonce jsem večer narazila na zajímavou práci, která by mě moc lákala. Vůbec jsem netušila, že nějaká taková pracovní pozice existuje :)
Jste úžasná a je dobře že jste tu pro takové lidičky co bloudí, jste světýlko pro nás ... děkuji."

Mirka


Byla to moje úplně první zkušenost s ženskym kruhem (Cesta zralosti). Nevěděla jsem tedy co mě čeká, navíc jsem vždy raději komunikovala s muži. Těšila jsem se, i trochu bála, tolik žen najednou(celkem 6).:-) Zjistila jsem, ze všechny máme něco k řešeni a žádná z nás není lepší či horší. Ať je nám 16 nebo 47. Veliká úleva. A najednou jsem získala tolik báječných nových kamarádek. Krásně jsme se srostly a teď mi naše skupinka velice chybi.
Díky tobě už nehledám pomoc vně, ale uvnitř sebe. Naučila jsem se, v krizových situacích, se zastavit a místo potlačení emocí, je nechat plně projít tělem, uvědomit si je a nechat odplynout. Je to opravdu terapeutické. Nejde mi to ještě na 100 %, ale každý den, kdy něco řeším, jsem tomu o kousek blíž. Děkuji za tvoji trpělivost a bezmeznou podporu. Stačí, když na tebe pomyslim a hned mám pocit, že si vedle mne, usmíváš se a povzbuzuješ mě.
Duležitá pro mě take byla výzva nehodnotit se a nekritizovat za každou chybu, kterou udělám.
Děkuji Magdi, s láskou Romi


Po celodenním semináři.

"Právě jsme dokončily s L. dnešní seminář skoro nonstop smíchem v rámci 4 hodinovým sezením u ohně spolu s jejím mužem a dalšími kamarády. Místy jsem myslela, že se smíchy počůrám. Bylo to krásné dovršení celého dnešního dne. A Za něj moc díky. Dýchala jsem až do úplného vnitřku a upne jsem koukala, jak to se mnou cvičí. Nové zážitky. Nové podněty. Nova spojení, propojeni.
Probrečela jsem si celý závěr. Ta VEŠKERÁ bolest se tak otevírala při propojování spodku a srdce. To moje srdce tak bolelo, bolí. Ale byl to pláč úlevný..nikoliv beznadějný.. moc moc moc moc moc díky! J"


Magdi zdravím, chci vám vyjádřit upřimný dík od srdce za vaši práci.
Nebude to nic dlouhého, ale mám potrebu to udělat.
Pomalu se stáváte skrze svá každodenní sdíleni i texty, co mi chodí na e-mail něco jako moji blízkou přítelkyní.
Diky moc za vaši přirozenost, upřímnost a na něco mi ani slova nestačí.... :-)

prostě jste mi blizká a často souzním. Mějte krásny den!!! Jana


Milá Magdo,

moc Tě zdravím a děkuji za další textík...Líbí se mi "Když necháme věci a situace dozrát, je vše lehčeji a taky plynuleji."

Měla jsem s Tebou před cca měsícem konzultaci po telefonu... Nevím jestli si pamatuješ, měla jsem strach, že jsem prošvila být matkou a partnerkou...

Jen bych ráda dala po měsíci zpětnou vazbu....Něco se událo, ale dost dobře neumím popsat co. Můj táta vycítil mé jiné nastavení...a sám mi začal úplně pro něj nepřirozeně nabízet pomoc (s koupí nábytku, novým telefonem...). A asi tou pravdivostí k sobě a druhým jsem si přitáhla pár zajímavých mužů do života. Taky jsem jela sama do jižních Čech a tam se koupala, jezdila na kole a nabíjela se....Bylo to nádherné...No a mám hezký nový nábytek v bytě vše ze dřeva..

Tak je mi moc dobře...Teď už chápu proč jsem tím musela projít...Tady jsem totiž ještě nebyla a je to zatím to nejlepší místo mém životě. Jsem totiž u sebe...

Uvidíme, co bude, ale tady a teď je to krásné...

Moc zdravím a přeji krásné dny, Pavla


Magdo milá, divoško, čarodějko!

Tady je moje zpětná vazba k Cestě zralosti 

1. Cesta mi nic nevzala, naopak mi přinesla mnoho impulsů na cestu k sobě, uvědomováni si sama sebe, zpřítomnování se, nesouzení se, prožívání soucitu se sebou i druhými, humorný přístup k sobě i k životu, laskavost se přijmout za všech okolností, přijmout i své stíny- ano, i ty ke mne patří, sesterství a sounáležitost s ostatními ženami, otevřenost a pravdivost k sobě i k druhým, prohloubila moji autentičnost a spontánnost, zkratka mám se víc rada a přijímám se taková jaká jsem!

2. Snažím se denně spojovat se sebou, dýchat si a říkat - všechny moje energie ke mně! Spočinout si v krátkých momentech kdy nic nedělám a jen pozoruju svůj dech a pak okolí. Prostě jen tak JSEM a čučim na svět a nemám u toho pocit, že nejsem výkonná! Ale užívám si to! Když mám všeho po krk, dělám džiberiš :))) Občas si pustím Gayatri mantru. A když se chci dostat do svý ženskosti hlouběji, dělám to cvičeni z mohendža - nabíjení yoni! To je krásný! :)))

3.  S ostatnima holkama mi bylo skvěle, každá měla část mýho příběhu, takže když se otevíraly, tak je otevíraly a zvědomovaly i mne. To bylo moc přínosný!

4. Vyhovovala mi taková komorni skupinka a ideálně setkávání 3mesice/ jednou tydne. Rychle a soudržně jsme pracovaly. Zažila jsem celoroční/ jednou za měsíc a 4krat větší skupinu- to bylo neosobní a nešlo do hloubky.
S tebou jsme šly do hloubky, cítila jsem podporu a velký zájem, nenechala jsi nás ve vzduchoprázdnu, když se něco dělo. Spojení super fungovalo. Šla jsi vždy k jádru, nebabrala ses v minulosti- to jsem ocenila. Rovněž praktický přístup, náhled, nastíněné řešení a často vlastní příklad z tvého života. Jednoduše a prakticky!

Ze srdce Ti děkuju, že jsem tě poznala (dlouho jsem tě stalkovala na internetu :-))) než jsem přišla na kruh) za tvoji praci s námi a jsem si jistá, že se zase potkáme...Tvoje vlastní cesta i (Cesta) mi jsou inspiraci. Diky!

Objímám tě Divoško! Dana


Ahoj Magdi,
K Cestě zralosti
1. Co mi dala – trochu více zralosti J nechci si moc nahrávat, ale myslím, že jsem se díky ní posunula kupředu, získala spoustu podnětů, poznala lidi, kterým totálně věřím a ráda bych se s nima vídala dále, srandu, kterou potřebuji, uvolnění, svodobu, zažití stavů štěstí, nádhery (to se nedá popsat) , zažila chvíle s Ženou s velkým Ž (tebou), odkryla v sobě temné stránkyatd..
Co mi vzala – určitě kus Huga (sebedestrukční hlas)
2. Používám, to na co si vzpomenu v jaké situaci. Třeba posledně jsem používala a moc mi pomohla práce s dechem nebo představa, že ze mě něco stéká. Pokud jsem dostala od tebe nějaký „domácí úkol“ tak jsem ho dělala.
 3. Jiné přístupy nebo skupiny jsem nezažila, jen klasickou psycholožku a to se s tebou nedá vůbec srovnat. Začínám cítit, že velmi cítím s tvými myšlenkami a způsoby práce.

Děkuji za krásný závěrečný e-mail. Jsem každý den vděčná za to, že jsem se rozhodla absolvovat tuto skupinku. Bylo to přenádherné - to snad ani nejde napsat.
Myslím na tebe a doufám, že se brzy uvidíme na nějakém srazu nebo kurzu.
Cítím opravdu obrovskou lásku a vděčnost za Vás všechny ženy. Pro mě to opravdu hodně znamenalo, takový zlom, lidi s kterými se chci opravdu stýkat a jsem s nimi šťastná.
S láskou PEpi

(Pepi během Cesty začala autorsky psát. Mrkněte zde)


Ahoj všichni, (cesta zralosti)

moc děkuji, bylo to praktické a přineslo mi to moc, moc, hlavně
mít se sebou trpělivost a začít si zase věřit, že nejsem špatná,
taková jaká jsem, nemusím plnit přání někoho jiného, být někým
jiným. Je to prima, zjišťovat, kdo jsem vlasně já, se vším:):):)
Zasloužím si lásku právě jenom tím, že jsem a jsem v pořádku.
U mě to je hlavně přestat se kritizovat, ale poučit se a chválit se.
Opakuji si tyhle mantry a je mi líp... a začínám pomalu věřit..
Děkuji Magdo a vám všem. Dana 

(Dana hodně oceńovala praktickou práci s dechem, že konečně ví, jak na to, radovala se, že to již díky Cestě umí používat tehdy, kdy potřebuje. Také začala veřejně masírovat - Sportovní masáž, Shiatsu, Reiki nebo mixík: - 723 305 344, Dana Marková)


Milá Magdo, děkuju Ti za všechny zážitky na "Cestě zralosti"! :-)
Čím byla práce s Tebou specifická? Mile mě překvapila jednoduchost a obyčejnost (v dobrém slova smyslu!) s jakou tvoříš skupinu. Byla jsem totiž zvyklá na načančané oltářky, rituály atd. a ta obyčejnost mi (teď) vlastně dělala dobře - měla jsem pocit, že se ani já nemusím snažit být neobyčejná nebo dokonce perfektní! :-D
Samotný průběh setkání mi přišel něco mezi psychoterapeutickou skupinou (se kterou mám z 90.let též krátkou zkušenost) a ženskými kruhy. :-) Určitě se nám každé dostávalo více individuální péče než je obvyklé. Což je na jednu stranu super, ale zas mi přišlo, že jsme tím pádem byly víc vázané na Tebe než na kruh... Ale to vlastně mohu říct jen za sebe (holky to tak vůbec cítit nemusely)! :-D

Co  používám, je: "Všechny mé energie ke mně a cizí pryč (zpět k majiteli)". Znala jsem na to delší "techniku", ale tahle mi vyhovuje, že je taková "instantní". :-D Pak ještě používám Tvou hlášku: "Je to takové, jaké to je.", "Bez komentáře!" a "Jsem to všechno."

Co mi Cesta zralosti dala/poskytla? Další krok k přijetí se ve své obyčejnosti. Trénink v "bytí sama sebou a zároveň i součástí skupiny". A taky to ovlivnilo to můj vztah k sestře.
No a díky skupině jsem se hlavně i vydala za Tebou na individuál. (To byl totiž jeden z hlavních důvodů, proč jsem na skupinu šla - abych okoukla, jak pracuješ.) :-)

Podtrženo sečteno, jsem spokojená! A moc ráda, že jsem Tě poznala! :-)
Děkuju za vše!

Gabriela


ahoj Magdo,

Po osobní konzultaci - nevím, jak poděkovat. Teď jsem klidná a hlavou se mi nehoní žádný myšlenky :) Se možná i vyspím.
Cestou k tobě jsem si říkala, jak je to úžasný to, co děláš. Hlavně to, že se člověk může ozvat právě když přijde ta chvíle, kdy se necítí v pohodě. Pro mě je to strašně důležitý, že v tom momentě vím, že je způsob, kudy z toho ven, že mi s tím někdo pomůže, když je toho te´d na mne samotnou moc.

Taky jsem moc ráda za tu cestu, co jsem ušla za tu dobu, co se známe.

Maruška


Ahoj Magdi,

po osobní konzultaci
chci ti říct jedno velké a pravdivé: "Děkuji":-)
Děkuji, že jsi mi ukázala, jak lze vnímat své tělo a naslouchat mu. (prostě jedno velké AHA:-))
Děkuji, že jsi mi ukázala cestu, kudy jít k sobě skrze ztišení, prodýchání, procítění.
Děkuji, že jsi mě vyvedla ven odněkud, kde jsem se ztratila a že jsi mi pomohla ukotvit samu sebe v tom všem mém chaosu a zmatku.
Děkuji, že jsi a že mi bylo dáno tě potkat:-) Martina


Milá Magdo,
chtěla bych ti ze srdce poděkovat za dnešní skvělý workshop - hluboký, objevný, milý.
Líbilo se mi, jak jsi naprosto opravdová, svá a jaká vnitřní moudrost z tebe přirozeně „teče“, která všechny hojí. (JÓ tenhle mejl holt bude oslavný :) Protože se mi to fakt líbilo a nebudu se brzdit.)
Když jsme vnímaly tvoji otevřenost, všechno, co bylo v někom skřípnuté, vylezlo na světlo, a bylo zas dobře...
Pro mě jsi duchovní dula. A jaká!
Děkuji ti za čas, který jsi mi věnovala a za všechny trpělivé odpovědi. Lenka


" Magdi, chtěla bych Ti moc poděkovat za Vánoční DÝCHÁNEK v Praze, kde opět vaše spojení s Michaela Pavlíková je pro mě tou nejlepší cestou!!!! Do našeho setkání, opět v ženském kruhu, který na mě čím dál tím víc pozitivně působí, mi vánočně vůbec nebylo, ale s vámi všemi na mě ten advent konečně dýchnul, opět jsem si uvědomila sílu tohoto propojení. Nemohu mluvit za ostatní a za všechny, kdo vás zažil kdekoliv, ale pro mě se doplňujete v tom nejširším slova smyslu. Moc za vše děkuji. A všem doporučuji jak tebe, Míšu, tak vaše neskutečné propojení." Jana Melicharová


Milá Magdo, pomalu ve mně nazrál čas, Vám napsat a poděkovat za naše skypová setkání, za Vaše slova. Často si na ně vzpomenu. Skoro kazdý den mi vytane na mysli nějaká Vaše věta, která mě vrátí k pocitu, že je vše v pořádku, a k většímu propojení s tím, co je teď.
Při jednom povídání jsme spolu řešily moje výbuchy vzteku směrem k dětem a po tom, co jsem s Vámi mohla sdílet svoje pocity a urovnat si myšlenky, se nám už doma takovéhle scény neobjevují.. a navíc! začaly mi do života přicházet moc krásná setkání a rozhovory s lidmi, které mě víc a víc utvrzují v pocitu, že JSEM DOBRÁ MÁMA, jsem v pořádku taková jaká jsem, jsem v pořádku, i když křičím..a jak mizí tlak na sebe sama, na to být perfektní, mizí i moje zloba na děti.

Jsem moc vděčná, že nabízíte možnost povídání po skypu. Se dvěma maličkými dětmi a poměrně dalekou cestou k Vám, to pro mě byla skvělá možnost, jak se s Vámi spojit a všem jí můžu doporučit. Osobní setkání, třeba v přírodě, by bylo určitě moc příjemné, ale vše má svůj čas, tak na něj jednou možná taky dojde ;) Na skypu jsem se necítila o nic míň s Vámi v kontaktu, o nic míň opečovaná.

Mějte se krásně, ještě jednou děkuji a teď běžím stáhnout Váš e-book ;)Rozalie


Po Osobní konzultaci

Děkuji, moc <3 Ráno jsem zjistila, že úplně jinak vnímám svoje tělo. Najednou vůbec nevidím, co se mi na něm nelíbilo. Připadá mi normální, moje. Ten špek na břiše, co mi tak vadil a překážel, prostě jen víc hladím... i nohy... a v duchu se omlouvám a říkám jim: Já byla tak slepá... Cítím neuvěřitelnou sílu. To se vůbec nedá popsat, to se musí zažít. Jana 


Po víkendovém semináři.

Děkuju, děkuju. Magdi, moc díky.... pořád mi od vás všech chodí tolik energie i když už s vámi nejsem v jedné místnosti..... něco neuvěřitelného.... cítím pořád každou z vás..... v sobě, v myšlenkách, v energii..... já která nenáviděla ženské kolektivy! Jsem na sebe tak hrdá a přesto pokorná. :-) Opravdu poprvé v životě cítím, že umím sama se sebou komunikovat. :-) Dám otázku, dostanu odpověď. :-)

Prostě vím, co to je konečně "vnitřní klid"..
K našemu neskutečně úžasnému víkendu bych dodala jen to, že mi to totálně změnilo život. Sice jsem si myslela, že to vše, co dělám už umím.... ale tím víkendem jste mi zbouraly všechno moje chtění, všechno mé přesvědčení, že se to takhle musí a bude to fungovat.... až když jsem si DOVOLILA přijmout samu sebe, ponořit se do sebe, všema těma cvičeníma, tancema, meditacema, sdílením atd.... tak mi to teprve vše zapadlo..... kdybyste mě teď viděly, tak ze mě budete mít děsnou radost. Moje chutě; pohárky jsou probuzeny jak u nějakého degustátora. Když si připravuju jídlo, tak se s ním mazlím, povídám, dýchám..... najednou mám chuť na vše, co si připravím, najednou vím, co to moje tělo potřebuje..... se zeptám a dostanu normálně odpověď...
Děvčátka..... já opravdu nevím, jak moc vám poděkovat! Vše z toho víkendu plynulo, jak mělo, vše navazovala, nic nebylo v křeči.... prostě jste to udělaly naprosto perfektně a opravdu jste doplňovala jedna druhou. Bez Magdy propojovaní na sebe by se nešlo naladit na jídlo a bez Míši (Cesta skrz) vysvětlení, jak vědomě jíst, by zas nešlo to uvědomování toho těla v procesu jedení. Dokonalá souhra.

Taky s pár holkama si vyměníme nějakou tu smsku a pozdrav.... a je z toho cejtit pořád tolik lásky a ženský energie. Jako ženský kruh je něco naprosto mocnýho.

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že prožívám takový ty stavy, jako když se zamiluju, jen tentokrát do sebe! Jana.


Reakce z prožitkového víkendového semináře Žena a jídlo
"Kdo nezažil, neuvěří. Děkuji všem ženám, že mi ukázaly, jak se za 3 dny může proměnit negativní vztah k sobě sama v čistou lásku a krásu. Děkuji za důkaz, že to opravdu funguje! :-) Magdo, Míšo a holky, jste úžasné!!! Děkuji!!!
Zuzka "


Milá Magdo, příjemně mě překvapilo, jaký máte vhled. Vše co jste mi během naší Skype komunikace řekla, se mnou hluboce rezonovalo a bylo odpovědí na moje otázky. Přinesla jste mi zcela nový pohled na způsob prožívání. Neříkala jste jen teorii, ale poskytla konkrétní návody a vysvětlovala na příkladech z praxe. Děkuji a těším se na další rozhovor. Eva


Dlouhodobá spolupráce „Magda zanechala v mém životě nesmazatelnou stopu. Vyhledala jsem ji v době, kdy jsem se hodně trápila snahou kontrolovat dokonalost svojí stravy a byla jsem velmi odpojená od těla i od své duše. Čekala mne pak ještě dlouhá cesta, ale vnímám, že Magda byla jasně jednou z těch postav, které ji pomáhaly osvětlit. Citlivě, s láskou a humorem, a přesto důrazně a nekompromisně, mi ukazovala, kde si něco nalhávám. Věřím, že i díky ní se dnes mohu věnovat svojí práci koučky, právě v oblasti, ve které jsem se dříve cítila tolik zmatená. Magda nejenže vidí a říká, co je třeba, ona hlavně žije přesně to, o čem mluví a píše. A této integrity si u ní nesmírně vážím.“

Michaela Pavlíková — koučka psychologie výživy

www.cestaskrz.cz


Po Cyklu  Stvořena pro lásku.Víkendová verze.

Ahoj Magdi,
Chcela som ti Magdi len jedno, že ďakujem za samotných ľudí, ktorým sa venuješ ako aj za seba samú, že:

- vieš naozaj vytvoriť bezpečný a nikým nerušený priestor a ukotviť tak pocit bezpečia
- posilníš pocit absolútnej dôvery a že toto dodržuješ aj naďalej, a tým sa ti ľudia vedia krásne zveriť a otvoriť, čo je na druhej strane tak potrebné pre samotné "liečenie"
- že prijímaš ľudí, takí akí sú bez súdenia a hodnotenia
- podporuješ ľudí v ich vlastnom procese cesty, či "liečenia"
- za intuitívny výber pracovnej metódy a prispôsobenie situácie potrebám danej osoby či osôb
- za tvoje vhľady, príbehy, humorné a hudobné vsuvky, za celkové odľahčenie situácie
- za triezvy pohľad na klientovu situáciu
- za prirodzenosť celej cesty s klientom, takže klient nemá pocit, že niečo "má urobiť"
- za neustále nabádanie ku slobode a za to, že v podstate nič nemusím, keď to tak necítim

Magdi, kľudne toto použi ako spätnú väzbu tvojich akcií, lebo ja som sa doteraz nestretla so ženou, ktorá to robí na takej úrovni ako ty. Možno som nemala šťastie, respektíve vybrala som si správne na prvý krát, lebo som poslúchla svoj vnútorný hlas. Práca s tebou bolo kľúčová pre môj hlavný posun v živote. Ostatné je v podstate už na mne ;-)

Verím, že sú aj ďalšie ženy, ktoré pracujú na takej úrovni ako ty, ale mne ich už nie je treba.

Ďakujem Magdi

S láskou

Ivka


Dlouhodobá spolupráce

Magda je... prostě báječná. Citlivá, empatická, upřímná. Umí vám naslouchat, ale umí vám také říct, když je třeba přehodit výhybku. Léčí vaši duši, ke každému přistupuje individuálně a i po skončení sezení je s vámi v kontaktu. S Magdou se navíc zasmějete - a to i tehdy, když vám do smíchu není. Léčivé jsou i výlety do přírody a procházky po okolí, které s Magdou můžete zažít. A co mě nejvíc nadchlo - že výsledky po sezení s Magdou byly ihned patrné, hned další den jsem cítila účinky té úžasné životní terapie. Když jste s Magdou, život přímo cítíte. K Magdě jezdím moc ráda na nejrůznější akce i individuální sezení, vždycky mi ukáže nový směr, nabídne nové zkušenosti a co víc, pohladí po duši. A když čtete Magdiny knížky, můžete se přesvědčit, že život je pestrý a rozhodně ne nudný a zjistíte, že život má ještě další, netušený rozměr. Jak už jsem psala na začátku - Magda je... prostě báječná. Bára 


Milá Magdi

Po každém setkání mám pocit, že jsem se přiblížila sama sobě a jsem vůči sobě citlivější a vnímavější.
Pro sebe si to nazývám vracení se k přírodě - přirozenosti.
Dovoluji se více věnovat věcem co mě baví, chození do přírody, teď u toho trhám bylinky, což mě baví.
Ještě mám pocit, že si tím rovnám moje různé nastavení, omezení.
Je pravda, že se tomuto už věnuji několik let a když můžu porovnat vnitřní pocit dříve a nyní, tak jsem vnitru mnohem klidnější a srovnanější.
Jistější si, že já jsem.
Sice mě některé věci pořád rozlaďují, ale dovolím si to prožít bez pocitu strachu, že v tom zůstanu.
Už o sobě vím

Martina


Po osobní konzultaci

Ahoj Magdi,

Rozhodně téma, kterého jsme se dotkly, se pro mě stalo daleko méně palčivé, snáze uchopitelné a přistupnější na řešení. Vnesla se do něj lehkost, hravost a nadhled. Překvapivě pro mě najednou umím nalezené principy použit i do jiných oblastí života.
Posun k lepšímu se promítl do mnoha úrovní.

Vlastně mám pocit, že vše se posunuje téměř samo.

Andrea


 Po osobní konzultaci

Ahoj Magdi,
no je to nářez!!!! Nestačím se divit co se děje...potkávám lidi, které jsem neviděla řadu let, myslela jsem na kamarádku a potkala jsem ji. Ptala se mi, co se děje, že celá zářím a jsem nádherná, jestli mám chlapa, nebo co? ... vyprávěla jsem jí o Tobě, byla nadšená a Tvoji Divošku prý četla 5x !!!
Byla jsem dneska na velkém nákupu a vůbec mi ani nenapadlo si koupit něco na zub, chodila jsem mezi regálama s různýma dobrotama a vůbec mě to nic neříkalo, no to byl šok! :-D Bylo to úžasně osvobozující.
A děkuji za vše!!! V.


Ahoj Magdo,
píšu Ti, protože cítím, že bych měla projevit vděčnost. Vždycky, když jsem u Tebe byla (myslím, že 2X individuál a pak víkend na jaře), tak to bylo v době, kdy už jsem nevěděla, jak dál a neuměla jsem se hnout. Pak se ale vždy něco pohnulo. Možná mi stačilo jen to, že můžu vše otevřeně říct a nikdo mě nebude soudit....

Proč to všechno píšu: za ty dva roky, co chodím na Tvé akce se hodně změnilo, změnila jsem práci, rozešla se s přítelem po 7 letech, našla si skvělé bydlení atd. A za to vděčím i Tobě, proto moc děkuju!!!

P.


Po cyklu Stvořena pro lásku

Ahoj Magdi,od rána se nestačím divit, co se děje. Střídavě jsem v údivu, pak se směju, ale hlavně jsem nesmírně vděčná. Cítím, že se život začal volně projevovat skrze mně. Nandávám nádobí do myčky a užívám si to, jako bych každý talíř měla ráda a dotýkala se ho poprvé. Je naprosto nezadrzitelné říkat co cítím nebo co potřebují říct. Život ve mě působí jako lampa a osvětluje všechny mé strachy i to už jsem si stihla všimnout. A co mě naprosto dostává, je to, že tomu všemu, takže i sobě, naprosto důvěřují, můj život není boj, on plyne!!!!
Jsem moc vděčná za to, co jsi mi předala. Konečně neutikam, ale všechno to prožívám naplno.

S úctou k životu a vděčností tě zdraví Irena


Pobyt u tebe byl přínosný,taky jsem si uvědomila svou hodnotu,co umím a jak " házím perly... "???Mám pocit,že můžu nabídnout lidem kvalitní ošetření,že se do toho můžu pustit naplno a využít svých darů a přijmout za to dostatečné finanční ohodnocení:-) dík za mejlík:-)
Přečetla pozorně,beru si tvé rady k srdci.....cítím už teď malé změny,jakoby přestávám mít strach ze ztráty,vyslovuji nahlas,co mne trápí,i když reakce mého partnera jsou přehnané(chování malého ukřivděného dítěte,vyvádí jako čert po jedné nevinné otázce) - já jej naprosto chápu,rozumím mu,vidím souvislosti...

děkuji A.


Milá Magdo,
čtu texty a zprávy od tebe a cítím potřebu ti za ně poděkovat. Vždycky, když mi do mailu přijde nová zpráva, mám pocit, žes ji napsala mně na tělo, přesně pro mně. Vždycky je to téma, které zrovna prožívám. Pomáhá mi to. Takže jsi pro mně taková "dobíječka" baterie. Když si mailík přečtu ráno, jsem povzbuzena na celý den. I do dalšího časového období.
Děkuju ti za to.

Míša


Ahojky,

ďakujem moc za mailík ;-) Som strašne rada, že som sa na individuální pobyt odhodlala, bol to podľa mňa ten najlepší krok aký som mohla k uzdraveniu spraviť. Ani slovami neviem vyjadriť ako veľa si mi dala a akou veľkou inšpiráciou pre mňa si ;-). Bol to pre mňa ozaj nezabudnuteľný zážitok. Zo srdca ti za všetko ďakujem a mám ohromnú radosť, že ťa obrázok teší :-) Ja sa už neviem dočkať na čítanie tvojich kníh. ;-) ;-)

Petra


Po každé konzultaci, individuálním procesu zasílám mail kde vše shrnu, připomenu, doporučím....

"Milá Magdi,
děkuju moc za e-mail. Myslím, že ho budu číst hodněkrát, a hodněkrát si vše připomínat. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem se dokázala tak moc zazdít.. jsem moc ráda, že jsem k Tobě jela, že jsem se v tomhle konečně poslechla.. vím, že to byl teprve první krok a že mě teď čeká bourání té zdi, kterou jsem si okolo sebe pevně postavila..

Bylo mi u Tebe moc příjemně.. moc mi to pomohlo podívat se na věci, které jsem nejspíš věděla, ale nechtěla jsem si je přiznat.. sama bych to nedokázala, protože bych si vždy řekla, že to je asi "blbost".. :-) a teď s tím chci začít konečně něco dělat.. asi to nebude jednoduché, ale za pokus to stojí.. :-)

Přeju hodně štěstí při hledání nového místa. Děláš úžasnou věc, a proto věřím, že se Ti určitě nějaké pěkné místo nabídne.

Děkuju Ti moc za Tvůj čas a pomoc, moc ráda jsem Tě poznala. L. "


ahoj Magdi,
musím se vnitřně usmát - píšu si právě do deníku všechno, co mi mysl vyplavuje ve vzpomínkách z víkendu. Už mám asi 3 stránky a otevřela jsem si poštu a čtu zprávu od Tebe - úplně ve stejném duchu jako jsou moje zápisky. Zase ta Synergie. Jakási shoda - synchronicita jevů v životě mi vždycky potvrzuje, že je to ze správného spojení.
Takový pocit jsem měla i o víkendu u Tebe. Dojímá mě to. Chtěla bych si ten pocit zapamatovat a dostat se do něj kdykoli budu potřebovat. Jsem klidná, jistá, naplněná důvěrou, že se všechno děje jak má.
Měla jsem u Tebe pocit, že jdeš vnitřně za mnou tam, kde já stojím, abys měla pohled z toho samého místa jako mám já. A Tvoje vhledy mi dávaly smysl.
Ve skutečnosti si myslím, že je tohle vzácná schopnost a pro mě vzácná chvíle, kdy se takhle někdo věnuje jenom mně.
díky za to
Libuše

Magdo,
moc děkuju. Za mail i celý skvělý půlden v Lipnici. Málokdy se stává, kdy člověk může mluvit otevřeně a ví, že nebude nijak hodnocen, což moc oceňuji (proto jsem se dlouho na téma mého vztahu vyhýbala mluvit). Přijela jsem domů a paradoxně jsem se cítila líp i ve vztahu, jako by že mě spadlo to, co se bojím normálně vyslovit.
P.

1) dala bych tak 8
2) já bych asi potřebovala tak týdenní seminář :)) a taky asi více "spřízněné duše" - tato skupinka mi úplně nesedla, minimálně ne jako celek...čímž neříkám, že mi neposkytla důležité poznatky...jen jsem se nedokázala na ostatní tak napojit
3) Magdi, ty fakt nejsi normální standard :)) tvoje práce je jedinečná ani ne tak díky tvým metodám (protože relativně podobným se věnuje asi víc lidí - možná), ale díky tomu, kdo jsi :) je specifická tím, že jsi naprosto surově autentická, upřímná, živelná, napojená na své tělo, své srdce, na vesmír, na své klientky... A tak ta práce není jen o mechanické aplikaci nějakých načtených technik nebo pronášení naučených mouder, ale hlavně o ukazování cesty osobním příkladem. Jaké to je, dovolit si být naprosto sama sebou. I s případnými nedostatky nebo vlastnostmi, které ne všichni snadno akceptují.
4) těžko se mi odděluje efekt, který mi přinesl tento konkrétní seminář od efektů mnoha dalších mých snah o uzdravení a rozvoj :) Rozhodně jsem se cítila obohacena tím, že jsem slyšela příběhy dalších žen a cítila se tak součástí společenství. Měla jsem pocit, že nejsem se svým problémem sama a že "v tom" jedeme všechny, jen každá po svém. Během cvičení jsem porozuměla hlouběji některým mým tématům a získala cenné vhledy, se kterými jsem pak mohla dále pracovat sama či při dalších společných příležitostech. Při vycházce jsem si opět hlouběji uvědomila své sepjetí s přírodou.
Míša

1) Jak jsi byla spokojená se seminářem? Od 1- 10. deset je maximum.
10
2) Co ti chybělo, co tě rušilo nebo co se ti nelíbilo? Co bys ty potřebovala?
chybělo mi více času - byl to jen jeden víkend u tebe:-)
3) Přijde ti moje práce něčím specifická, originální? Jestli ano, tak čím? Nebo je to pro tebe normální standart?
je pro mě velmi originální a čím? právě tím příštupem - jemným nenásilným přátelským, pobyt u tebe byl jako naávsteva me strae kamaradky, vikend na chalupe s dobrymi prateli, cas bezmezneho prijeti a klidu a ja si uvedomila ze takto se mohu citit stale:-)
4) Přinesl ti nějaký efekt ve tvém praktickém životě? Cítíš reálnou změnu? A v čem?
jak sem jiz psala vyse - zmenu citim v tom, ze jsem mohla prozit to uvolneni, tu svobodu, tudiz jsem pochopila ze ta svoboda existuje, ja sem ji do te doby dlouhou dobu necitila a ty jsi mi ji pomohla znovu nalezt objevit ci vznitit, zmenu tedy citim ve svych pocitech, uz vim ze ta bozi milost je tu stale, jen si to tedy neustale pripominat:-)
Katka

1. 10
2. vše bylo přesně, jak jsem potřebovala ;-)
3. jistě - každý je originál, tedy i ve svém projevu...už ze samotné podstaty věci. "Magda Křepelková" je jenom jedna :) velmi mnoho pro mě znamenal pocit/vědomí, že se na tebe mohu obrátit kdykoliv a s čímkoliv, aniž bych se bála odsudku. cítila jsem přijetí a touhu(?) pomoci, což pro mě v danou dobu bylo velmi důležité. jakési otevření na hlubší úrovni, medicínu na plytkost "běžných" vztahů a to i těch terapeutických. a rozhodně díky za čas, který jsi mi věnovala po mailu :-D pokud hodnotím s odstupem času, byla jsi vlastně první terapeut, u kterého jsem se setkala s minimální koncepcí setkání, nepotřebou vše nálepkovat, plynutím...velmi rychle a ochotně jsem to přijala právě jako ten "standart" a během posledních setkání mi začaly vadit i ty zbytky konceptů, které jsem začínala rozeznávat. týkaly se hodně sexuality a ženství, rozkoše ze života, i když jsi mě na začátku paradoxně mých vlastních silných konceptů na tato témata zbavila...začínala jsem se totiž vnímat především jako Bytost, s bezpohlavními projevy a jakákoliv role mi začala překážet. euforii, blaženost ze zážitků v těle jsem podvědomě taky cítila jako nežádoucí, i když chápat jsem to začala až později. vzpomínám taky na koncepty léčení rodičovské zátěže, v tu chvíli pomáhající, ale postupem času oddělující Jedno jediné...ale jak už jsem psala, díky za to vše, přesně jak to bylo - dovedla jsi mě až k Moojimu...a téma jídlo pro mě bylo vlastně spíš okrajové, přišla jsem si prostě obecně pro pomoc na cestě ke sjednocení.
4. to už jsem částečně zodpověděla ve trojce :-) jasně, jsem úplně jinde, než před půl rokem. vnitřně. navenek se nezměnilo nic zásadně, je to vše o mých postojích k tomu, co je. pokud se mám vyjádřit konkrétně o mých potížích s jídlem nebo váhou, nějak jsem to přestala řešit. jen si všímám, co se děje, že třeba během ztotožňování se s egem rapidně stoupá spotřeba jídla, hlavně sladkého. ale děje se mi to čím dál míň. jinak jím normálně, ale nehubnu. a to ani navzdory velkému množství pohybu, který jsem přidala, plavání, slunění...naopak mi ještě rostou svaly a tuk dolů ani ťuk :). zřejmě to kvůli něčemu je, zřejmě to tak moje jednotka teď potřebuje, jediná má práce je přijetí toho..a to se celkem daří. a okolí mi to krásně zrcadlí :-).a navíc vlastně ani nejde o přijetí sebe sama, jak jsem ho dřív vnímala, jde o plné prohlédnutí iluze, že Irena jsem já, ale to se těžko popisuje, dokud to jednou prostě člověku samo nerupne. čímž chci říct, že dohromady není co na kom z nás měnit, stejně to ve smyslu, jak to ego chápe, jde jen minimálně. přestala jsem tudíž tak nějak globálně cokoliv řešit..."Irena" je žita, pohybována, mluvena....takže klídek, pohoda B-). A PRO TOHLE JSEM SI (K TOBĚ) PŘIŠLA.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodatek:...tu mou změnu jsi nezapříčinila Ty konkrétně Magdi, abych byla úplně přesná, ale stalo se to skrze Tebe. Tenhle dotazník považuju tudíž v určitém významu za zbytečný, ale v opačném významu zbytečné není nic, takže je všechno v cajku ;-)
Irena

Ahoj,
ad 1) Jak jsi byla spokojená se seminářem? - 10
ad 2) Co ti chybělo, co tě rušilo nebo co se ti nelíbilo? Co bys ty potřebovala? - Nebylo nic, co by mi vadilo nebo chybělo - snad jen pozastavit čas, aby tak rychle na setkáních neutíkal.
ad 3) Přijde ti moje práce něčím specifická, originální? Jestli ano, tak čím? Nebo je to pro tebe normální standart? - Na tvé práci oceňuji hlavně to, že víš o čem mluvíš, prožilas to a žiješ to, opravdový prožitek a to je nad všechna vyčtená a naučená moudra. Úžasný je tvůj komplexní i individuální přístup k nám, živost setkání......
ad 4) Přinesl ti nějaký efekt ve tvém praktickém životě? Cítíš reálnou změnu? A v čem? - Ano, moc jsi mi pomohla rozklíčovat moji situaci, vyznat se v ní, nevyčítat si co bylo, dokážu zase v klidu spát, nebolí mne u srdce, učím se díky tobě říkat, co chci já a ne co je dobré pro ostatní, konečně vím, že mít se ráda není sobecké, děkuji.
Jana
 

Audio balíček pro sebeléčení - CD

Audio balíček pro sebeléčení - CD
Cena: 250,00 Kč

Krok za krokem k sobě blíž

Krok za krokem k sobě blíž
Cena: 1 199,00 Kč

Tanec divošky

Tanec divošky
Cena: 220,00 Kč

Barevné okamžiky

Barevné okamžiky
Cena: 250,00 Kč

Příběh ženy

Příběh ženy
Cena: 128,00 Kč

Nejbližší akce

Individuální konzultace v Brně

Místo konání: Studio Koré, Josefská 25, 5 patro. Brno
Datum konání: 10.07.2020 - 11.07.2020.,
od: 10:00. - 15:00.
všechny akce

Přejete si, abych Vám byla podporou na Vaší cestě?

Třikrát do měsíce Vám zasílám své krátké originální texty, které nejsou nikde jinde publikovány. Slouží jako podpora, zamyšlení či podnět k tomu, jak lze svůj život maximálně a vědomě prožít.

Zde uveďte svůj e-mail. .

odhlášení

Napište mi

Magda Křepelková na Facebooku

Navštivte také naše stránky na Facebooku

KONTAKT

info@magdakrepelkova.cz
731 070 207

E-book
můj příběh

PROBUZENÍ z pekla
aneb cesta k ŽIVOTU

stáhnout
E-book můj příběh